reklamı kapat

POPÜLER

Agents of SHIELD 6. sezon

Agents of SHIELD 6. sezondan şaşırtıcı ilk fragman [Video]

Marvel’ın kendine has bir izleyici kitlesine sahip olan dizisi Agents of SHIELD altıncı sezon tanıtımıyla karşımıza çıkıyor. Bu ilk fragmanda şaşırtıcı gelişmeler yaşanıyor.

Marvel Sinematik Evreni‘nde geçen Agents of SHIELD uzun süredir ekranlarda yok. Avengers Infinity War’un finalinde evrenin yarısının silinmesiyle birlikte hikayenin devamlılığında sorun yaşanmaması için dizi uzun bir ara verdi. Hala altıncı sezonun ne zaman başlayacağını bilmiyoruz fakat sonunda yeni bir tanıtım ortaya çıktı. Bu tanıtımda Phil Coulson‘ın hastalığına ve ölümüne odaklanılıyor. Coulson’ın son günlerini Melinda May ile birlikte geçirdiğini anlıyoruz. SHIELD’ın kaybettiği liderin yerini Mac doldurmaya çalışıyor fakat bu pek kolay olmuyor gibi görünüyor. Öte yandan ekiptan Fitz hala ortalarda yok. Onun uzayda savrulmasına, SHIELD’daki dostlarının da onu bulmaya çalışmasına şahit oluyoruz. Fakat tüm bunlardan daha enteresan bir şey oluyor. Phil Coulson’ı gören biri “Sen SHIELD’dansın!” diyor. Onun “Onların adını hiç duymadım” diye karşılık vermesine şahit oluyoruz. Coulson geri mi dönüyor, yoksa onun yerini alan bir Kree mi var, bekleyip göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Agents of SHIELD altıncı sezon bölümleriyle ekranlara ne zaman dönecek, henüz belli değil. Fragmanın sonunda sadece “yaz aylarında gelecek” sözlerine yer veriliyor. Tam tarihin önümüzdeki aylarda netleşmesi bekleniyor. Uzun zamandır beklediğimiz yeni bölümlerden paylaşılan ilk tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.