reklamı kapat

POPÜLER

Agents of SHIELD

Agents of SHIELD 7. sezonda Agent Carter söylentileri

Marvel Sinematik Evreni’nde geçen Agents of SHIELD 7. sezon ile birlikte vedaya hazırlanıyor. Son sezonda hikayeye Agent Carter‘ın konuk olabileceği konuşuluyor.

Hatırlarsanız Agents of SHIELD, Marvel Sinematik Evreni‘nin televizyona uzanan ilk ayağı olmuştu. Netflix’te ekrana gelen tüm dizilerden önce izleyici karşısına çıkmış ve zamanla kendine has tarzıyla beğeni toplamıştı. Hikayenin temeli The Avengers’ta önemli bir etkisi olan Phil Coulson‘ın kurduğu SHIELD ekibine dayanıyordu. Dizinin en güzel yanı Marvel Sinematik Evreni’nin içinde olduğunu her zaman hissediyor oluşumuz oldu. Beyaz perdede seyrettiğimiz filmlerde yaşanan önemli olaylar ya doğrudan dizide yaşananları etkiliyordu ya da hiç olmazsa ufak bir göndermeyle bahsedilen olaylar halini alıyordu. Fakat her şey gibi Agents of SHIELD için de son yaklaşıyor. Marvel stüdyoları geçtiğimiz haftalarda dizinin yedinci sezonuyla birlikte son bulacağını açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Agents of SHIELD ve Agent Carter buluşması

Bu üzücü gelişmenin ardından FandomWire heyecan uyandıran bir haberle karşımıza çıkıyor. Son iddialara bakılırsa dizinin son sezonunda Agent Carter karşımıza çıkacak. Bu sevilen karaktere her zaman olduğu gibi Hayley Atwell hayat verecek. Bu iddiaların gerçek olma ihtimali oldukça yüksek çünkü kahramanlarımız altıncı sezon finalinde geçmişe dönmüştü. Onların gittiği zaman dilimini anlamamızı sağlayan Empire State binasının çalışmalarının hala devam ediyor oluşuydu. Bu da tahminen 1930 veya 1931 senesine gittikleri anlamına geliyor. Elbette bu zaman diliminde Peggy Carter ile karşılaşma ihtimalleri oldukça yüksek. Bakalım söylentiler doğru çıkacak mı? Çünkü Marvel hayranları şimdiden heyecanlanmış durumda.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı