reklamı kapat

POPÜLER

Agents of SHIELD

Marvel’dan Agents of SHIELD 6. sezon müjdesi

Marvel dünyasında geçen ve kendi kemik izleyici kitlesine sahip olan Agents of SHIELD altıncı sezon bölümleriyle geri dönmeye hazırlanıyor. Sonunda yeni bölümlerin ne zaman ekrana geleceği belli oldu.

Bildiğiniz gibi Agents of SHIELD, Marvel Sinematik Evreni’nde geçiyor. Fakat Avengers Infinity War’un finalinde Thanos’un galip gelmesi ve evrenin yarısının silinmesiyle işler karıştı. Bu yüzden hikayenin devamlılığında sorun yaşanmaması için dizi uzun bir ara vermişti. Dizinin altıncı sezonundan paylaşılan ilk tanıtım Phil Coulson’a odaklanıyordu. Coulson’ın son günlerini Melinda May ile birlikte geçiriyordu. SHIELD’ın yeni liderliğini ise Mac üstleniyor fakat bu önemli görevin hakkını vermekte zorlanyordu. Fitz’in durumundaki belirsizlik hala devam ediyor. Süreç onun uzayda savrulmasına, SHIELD’daki dostlarının da onu bulmaya çalışması şeklinde ilerliyor. Fakat asıl enteresan olay fragmanın sonunda yaşanıyordu. Yaşanan her şeyin ardından Phil Coulson’ı görüyorduk fakat o ne kendini, ne de Agents of SHIELD ekibini hatırlamıyordu. Bu da kafalarda bir sürü soru işareti yaratıyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şimdi bu soru işaretlerinin ne zaman yanıtlanacağına dair yeni bir bilgi gün yüzüne çıktı. Marvel stüdyoları tarafından Twitter üzerinden paylaşılan bilgiye bakılırsa Agents of SHIELD altıncı sezon bölümleriyle Mayıs 2019‘dan itibaren izleyici karşısına çıkacak.

İlginizi çekebilir

Agents of S.H.I.E.L.D. 6. sezon fragmanı