reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Lego sızıntısıyla ortaya çıkan yeni Avengers Endgame detayı

Avengers Endgame için geri sayım devam ederken filme dair yeni detaylar da ortaya çıkıyor. İlgi uyandıran son gelişme ise LEGO sızıntısı sayesinde gün yüzüne çıktı.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War çok kritik bir noktada son buldu. Thanos’un parmağını şıklatmasıyla evrenin yarısı yok oldu. Hem biz hem de hayatta kalan kahramanlar öyle kalakaldı. Herkes Avengers Endgame’de neler olacağını merak ediyor. Bu yüzden de teoriler, sızıntılar aldı başını gitti. Bu teorilerden en çok konuşulanı ise zaman atlaması. Avengers Endgame filminde zaman atlaması olacağı ve en azından beş sene sonrasını göreceğimiz söyleniyor. Şimdiye kadar paylaşılan fragmanlarda zaman atlamasına dair ufak ipuçları bulmak mümkün olmuştu. Fakat bunlardan en dikkat çeken ipucunu LEGO sızıntısı sağladı diyebiliriz.


Instagram’da paylaşılan yeni LEGO setine bakılırsa Avengers ekibi yeni bir Quinjet’e kavuşuyor. Bildiğiniz gibi kahramanlarımız bir görevden diğerine Quinjet ismi verilen hava aracı yardımıyla gidiyor. Normalde Avengers’ın kullandığı ekipmanlar Tony Stark tarafından tasarlanıyor. Bu sebeple eğer ekip yeni bir Instagram’da paylaşılan yeni LEGO setine bakılırsa Avengers ekibi yeni bir Quinjet’e kavuşuyor. Bildiğiniz gibi kahramanlarımız bir görevden diğerine Quinjet kullanacaksa, bu Tony Stark’ın sağ salim dünyaya döndüğünü de gösteriyor olabilir! Aynı zamanda bu hikayenin belli bir noktada zaman atlamasına gideceğini de gösteriyor çünkü bu tarz tasarımları yapmak ve hayata geçirmek çok kısa sürede mümkün olmuyor.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı