reklamı kapat

POPÜLER

Agents of SHIELD 6. sezon

Soru işaretleri yaratan Agents of SHIELD 6. sezon fragmanı [Video]

Marvel stüdyolarının imzasını taşıyan Agents of SHIELD 6. sezon bölümleriyle çok yakında karşımıza çıkacak. Paylaşılan fragman ise kafalarda yeni soru işaretleri oluşmasına neden oluyor.

Bildiğiniz gibi Agents of SHIELD tıpkı Avengers filmleri gibi Marvel Sinematik Evreni‘nde geçiyor. Marvel kahramanların isimlerini sık sık duyduğumuz dizi uzun süredir ekranlarda yoktu. Bunun nedeni ise Avengers Infinity War’du. Thanos’un filmin finalinde finalinde evrenin yarısını gerçeklikten silinmesiyle birlikte hikayenin devamlılığında sorun yaşanmaması için dizi uzun bir ara verdi. Avengers Endgame filminin 26 Nisan’da  izleyici karşısına çıkmasıyla birlikte bu mecburi ara da son bulmuş oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Agents of SHIELD 6. sezon sürprizleri

Marvel stüdyoları tarafından paylaşılan Agents of SHIELD tanıtımına baktığımızda işlerin iyice karmaşık bir hal aldığını görüyoruz. Ekibin başındaki Phil Coulson son günlerini Melinda May ile birlikte geçiriyor ve hayata gözlerini yumuyor. Bu büyük kayıp herkesi derinden etkilese de, onlar işlerine kaldıkları yerden devam etmeyi tercih ediyor. SHIELD ekibinin yeni lideri Mac oluyor fakat bu önemli görevin hakkını vermekte zorlanıyor. Fitz‘in durumundaki belirsizlik hala devam ediyor. Asıl problem ise kahramanlarımızın karşısına çıkan yeni kötü oluyor. Bu kötü Coulson’a ikizi kadar benziyor fakat kaybettiğimiz kahramanla hiçbir alakası yok gibi görünüyor.

Agents of SHIELD’ın merakla beklenen altıncı sezon bölümleriyle Amerika’da 10 Mayıs’tan itibaren ekranlara dönecek. Dizi için paylaşılan son fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.