reklamı kapat

POPÜLER

Agents of SHIELD

Marvel hayranlarını üzecek Agents of SHIELD 7. sezon kararı

Marvel Sinematik Evreni’nde geçen Agents of SHIELD cephesinde dizinin hayranlarını fazlasıyla üzecek gelişmeler yaşanıyor. Görünen o ki dizi yakında son bulmaya hazırlanıyor.

2013’ten beri izleyici karşısına çıkan Agents of SHIELD, Marvel Sinematik Evreni‘nin televizyona uzanan ilk ayağı olmuştu. Dizi The Avengers’ta önemli bir etkisi olan Phil Coulson’ın SHIELD ekibi etrafında şekilleniyordu. Clark Gregg‘in başrolünde yer aldığı dizide Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Nick Blood ve Adrianne Palicki gibi isimleri seyrettik. Dizinin en güzel yanı Marvel Sinematik Evreni’nin içinde olduğunu her zaman hissediyor oluşumuzdu. Örneğin o sırada vizyonda olan bir Marvel filminde yaşananlar dizideki karamanlarımızı ya doğrudan etkiliyordu ya da onların gönderme yaptığı bir olay halini alıyordu. Bu özelliğin yanında dizinin hikayesinin her sezon gelişip, MCU’dan bağımsız olarak da enteresan bir hal alması herkesin takdirini toplamıştı.

Agents of SHIELD bitiyor

Maalesef herkesi üzecek gelişme Deadline sitesinin haberiyle birlikte ortaya çıktı. Agents of SHIELD’ın yedinci sezonla birlikte seyircilere veda etmeye hazırlandığı anlaşıldı. Marvel TV projelerinin başındaki Jeph Loeb dizinin biteceğini şu sözlerle ifade etti: “Tam olarak ne yaptığınızı bildiğiniz zaman hayat memat meselesi gibi görünen önemli konularda daha büyük riskler alabilir hale geliyorsunuz. En ciddi kararlar bile artık gerçekten değerlendirme altına alınıyor çünkü aldığınız o şaşırtıcı kararı bir sonraki sezonda nasıl toparlayacağınızı düşünmeniz gerekmiyor. Yaptığınız şeyin hikayenin sonu olacağını biliyorsunuz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklamadan anlıyoruz ki Agents of SHIELD 7. sezon bölümlerinde bizleri fazlasıyla şaşırtacak olaylara ev sahipliği yapacak. Final sezonunun avantajları sonuna kadar kullanılacak.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı