reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Xiaomi powerbank
Redmi Xiaomi powerbank

Redmi’den 50 TL’ye 10 bin mAh, 85 TL’ye 20 bin mAh powerbank!

Xiaomi alt markası Redmi, iki yeni büyük kapasiteli powerbank modellerini tanıttı. Fiyatlarıyla dikkat çeken ürünler, kullanıcıları memnun edecek.

Xiaomi’nin ayrı bir markası haline getirdiği Redmi, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Xiaomi’den alışık olduğumuz üzere hemen her alana girme yolunda ilerleyen firma, bu sefer iki powerbank ile karşımızda. Beyaz gövde rengiyle şık görünen modellerden birisi 10.000 mAh, diğeri ise 20.000 mAh kapasitesine sahip. Bünyelerinde iki adet USB-A, bir adet microUSB ve bir adet USB-C portları yer alan powerbank ürünlerinden özellikle 20.000 mAh versiyonu dikkatleri üzerine çekiyor. Çünkü bu sürüm 18W hızlı şarj desteğini beraberinde getiriyor. Bu sayede destekli cihazlar oldukça hızlı şekilde doldurulabiliyor. Kapasitesi nedeniyle diğerinden çok daha kalın olan bu sürüm, açıklandığı kadarıyla iPhone Xs modelinin neredeyse 5 kez tamamen doldurabiliyor. iPhone kullanıcılarının bu tarz ürünlere biliyorsunuz çok daha fazla ihtiyacı bulunuyor. Fiyatlar ise başlıkta da belirttiğimiz gibi 10 bin mAh sürüm için 9 dolar (50 TL), 20 bin mAh içinse 15 dolar (85 TL) seviyesinde karşımıza çıkıyor.

Redmi Xiaomi powerbank
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi powerbank ürünlerin Türkiye’de de satılacaktır

Biliyorsunuz Redmi modelleri Türkiye’de resmi Xiaomi garantisi altında elde edilebiliyor. Türkiye’de özellikle Redmi Note 7 akıllı telefon modeliyle dikkat çeken firma, en son bütçe dostu Redmi 7A’nın Türkiye satışına başlamıştı.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin “yanlışlıkla” kullandığı Apple reklamı