reklamı kapat

POPÜLER

Samsung powerbank
Samsung powerbank

Samsung imzalı güzel özelliklere sahip iki yeni powerbank

Samsung, Galaxy S20 ailesi ve Galaxy Z Flip yanında iki adet yeni powerbank birimini de görücüye çıkarttı. Ürünler güzel özelliklere sahip.

Birçok kişi için olmazsa olmaz aksesuarlar arasında yer alan powerbank modelleri çeşitlenmeyi sürdürüyor. Her ay yeni modelin geldiği bu dünyaya Samsung da iki yeni ürün ekledi. Bünyelerinde USB-C portu taşıyan şık görünümlü yeni powerbank’ler 25W Battery Pack ve 25W Wireless Battery Pack isimlerine sahip. Karşımıza çıkan ilk model 25W Wireless Battery Pack, alüminyum bir kasaya sahip. Bünyesinde iki adet USB-C yer alan 10 bin mAh kapasiteli ürün, kablo yanında üstündeki bölümde destekli cihazları kablosuz olarak şarj edebiliyor. Burada 7.5W güç aktarımı bulunuyor ve bu da böyle bir cihaz için hiç fena görünmüyor. 25W Battery Pack ise kablosuz şarj özelliğine sahip değil. Diğer model gibi 10 bin mAh kapasitesi bulunan powerbank, aşağıda görebileceğiniz üzere USB-C yanında normal bir USB-A portuna da sahip.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung imzalı powerbank modelleri 25W hızlı şarj destekli

İsimlerinde de geçen bu ibare, modellerin kablo üstünden bağlı cihazları oldukça hızlı şarj edebildiği anlamına geliyor. Kutularından USB-C kablosu çıkan ürünlerin, şarj durumunu gösteren LED göstergeleri de bulunuyor. Ürünler için tek kötü haber ise şimdilik fiyatlarının belli olmaması. Çok ucuz olmasını beklemediğimiz ürünler, yakında raflardaki yerini alacaktır deniyor. Bu powerbank’lerin ilerleyen dönemde Türkiye’de de satılacağını düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir

Yazıda bahsettiğimiz Samsung Galaxy Flip ve yenilikçi yapısı