reklamı kapat

POPÜLER

ikinci el otomobil

Beklenen sonuç; Almanya’da Yılın Otomobili ödülleri sahiplerini buldu

Avrupa’nın en prestijli otomobil dergilerinden biri olan auto motor & sport’un her yıl düzenlediği Best Cars ‘Yılın Otomobili’ ödüllerinde kazanan modeller açıklandı.

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği BMW’nin, Yeni 3 Serisi ve 5 Serisi modelleri Premium otomobil rekabetinin anavatanı Almanya’da, kendi segmentlerinde Yılın Otomobili ödülüne layık görüldüler. Avrupa’nın en prestijli otomobil dergilerinden auto motor & sport’un yaklaşık 103 bin okuyucusu tarafından belirlenen Best Cars ödülleri geçtiğimiz günlerde görkemli bir törenle sahiplerini buldu. 1976 yılından bu yana auto motor & sport okuyucularının oylarıyla düzenlenen Best Cars yılın otomobilleri ödüllerinde BMW en çok tercih edilen 2 segmentteki otomobiliyle ödül alarak gövde gösterisi yaptı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yılın Otomobili ödülü için dişli rakipler

D segmentinde standartları yeniden belirleyen Yeni BMW 3 Serisi rakiplerini geride bırakarak birinci seçildi. Aynı sınıfta Audi A4, Mercedes Benz C-Serisi, Jaguar XE, Volvo S60 Alfa Romeo Giulia gibi dişli rakiplerin olduğunu hatırlatmak gerek. E segmentinde de satışa sunulduğu günden beri üstün ve konforlu sürüş keyfi sunan BMW 5 Serisi rakiplerini geride bırakarak Yılın Otomobili seçildi. E segmentinde ise Mercedes Benz E-Serisi, Volvo S90, Jaguar XF gibi aynı şekilde prestijli rakipler bulunuyordu.

İlginizi çekebilir

Elektrikli BMW araçları için tasarlanan fütüristik ses