reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Wireless Charger Duo Pad ve Wireless Powerbank
Samsung Galaxy S10 Wireless Charger Duo Pad ve Wireless Powerbank
Samsung Galaxy S10 Wireless Charger Duo Pad ve Wireless Powerbank

Samsung Galaxy S10 ailesi için hazırlanan gelişmiş kablosuz şarj aksesuarları ve fiyatları

Samsung, kısa süre önce Galaxy S10, Galaxy S10+ ve Galaxy S10e modellerini tanıttı. Firma bu modeller için dikkat çekecek kablosuz aksesuarlar da hazırlamış durumda.

Sağlam sızıntı kaynağı Roland Quand’tan gördüğümüz bu yeni Samsung şarj aksesuarları, yeni Wireless Charger Duo Pad ve Wireless Powerbank isimlerine sahip. Samsung Galaxy S10 lansmanı kapsamında tanıtılmayan ürünlerden yeni Wireless Charger Duo Pad, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip. Daha önceki sürümden çok da farklı olmayan bu ürün, aynı anda iki farklı cihazı kablosuz olarak şarj edebiliyor. Büyük bölümde 10W, küçük bölümde ise 5W gücünde kablosuz şarj gerçekleştirebilen ürün, yaklaşık 100 euro Avrupa fiyatına sahip. Tanıtılan diğer ürün ise çok daha dikkat çekecek bir cihaz. Firmanın Wireless Powerbank adını verdiği ürün, temel olarak bir powerbank. 10.000 mAh kapasitesine sahip bu ürünün en güzel özelliği ise isminde de geçtiği üzere kablosuz şarj destekli olması. Bu sayede Qi kablosuz şarj destekli her ürün bu powerbank üzerinde aktif olarak şarj edilebiliyor. Çantada her zaman taşınabilecek kadar ufak olan ürün, kablosuz olarak 5W, kablolu olarak 15W gücünde şarj gerçekleştirebiliyor. Üzerinde normal USB portları da yer alan Wireless Powerbank, üst kısmı silikondan üretildiği için üzerine konan cihazları çizmiyor. Bu ürünün fiyatı ise Avrupa’da 40 euro olacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesi ve aksesuarları gündemi ele geçirdi

Dün akşam Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy S10e, Galaxy S10 5G ve Galaxy Fold modellerini tanıtan Samsung, 2019’a sağlam bir başlangıç yapmış oldu.

İlgili Video