reklamı kapat

POPÜLER

Suzuki Jimny bir canavara dönüştü!

Japon modifikasyon firması Wald, yeni Suzuki Jimny üzerinde yaptığı değişikliklerle bu küçük arazi aracını bir canavara dönüştürdü. Wald Sports Line Black Bison adı verilen bu küçük canavar, adeta küçük bir Mercedes-Benz G-Serisi gibi görünüyor.

Aslında Wald  firmasının böyle bir otomobil üzerinde çalıştığını biliyorduk. Hatta daha önce bu çalışmayla ilgili bilgisayar çizimlerine de yer vermiştik. Ancak Wald International’ın Jimny modifikasyonu, daha önce yayınlanan çizimlere göre çok daha çarpıcı bir formla karşımıza çıktı.

Black Bison, adına yakışır şekilde kapkara bir otomobil. Mat siyah gövde rengine sahip olan bu sıra dışı Jimny, yükseltme kiti ve bu boyutlardaki bir SUV için dev sayılabilecek tekerlekleriyle standart modelden çok daha heybetli ve tehditkar bir görünüm sunuyor. Wald, Black Bison’u yaratırken, Suzuki Jimny’nin hemen hemen her noktasına el atmış. Özel çamurluk dodiklerine yer verilen otomobilin ön ızgarası ve LED aydınlatmalara sahip tamponları da tamamen farklı. Black Bison’un küçük bir G-Serisi gibi görünmesinde heybetli motor kaputunun ve LED halkalara sahip yeni farların da payı bulunuyor. Ayrıca motor kaputunun iki köşesindeki LED’ler de Black Bison’un hazırlanmasında G-Serisi’nden ilham alındığının bir kanıtı gibi. Suzuki Jimny modifiyesi sırasında bagaj kapağındaki yedek lastik de iptal edilmiş. Tavan spoyleri, yan tarafa konumlandırılan egzoz çıkışları ve ön camın üzerindeki LED aydınlatmalar ise Black Bison’un dikkat çekici diğer dış detayları arasında bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Suzuki Jimny”

Wald, Suzuki’nin kabininde de bazı küçük dokunuşlar gerçekleştirmiş. Yeni koltuk kaplamaları, yeni direksiyon simidi ve değiştirlen taban kaplaması Black Bison’un kabinindeki Wald dokunuşları arasında bulunuyor.

İlgili Video