reklamı kapat

POPÜLER

Suzuki Jimny G-Serisi

Suzuki Jimny için son dönemlerin en dikkat çekici “G-Serisi” modifikasyonu

Yeni nesil Suzuki Jimny için Japonya kanadından gelen yeni gövde kiti, öncekilerin aksine görünümü yeni bir seviyeye çıkartıyor.

Yeni nesil Suzuki Jimny, beraberinde getirdiği tasarım karakteri kadar, kendisi için hayata geçirilen gövde kitleriyle gündeme geldi. İlk aşamada Japonya’da baş gösteren bu kitlerle birlikte, Jimny’nin retro karaterini Mercedes G-Serisi ve Land Rover gibi efsanelerle kombin edilmiş şekilde gördük. Uzun süredir adeta hasret kaldığımız bu tarz çalışmalara nihayet bir yenisi daha eklendi. Liberty Walk tarafından tanıtımı gerçekleştirilen Jimny modifikasyonu, bu zamana kadar karşımıza çıkanlar arasından da sıyrılacak nitelikleriyle dikkat çekiyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Suzuki Jimny G-Serisi projesinden öne çıkanlar

Japonya merkezli ekibin karşımıza çıkarttığı son gövde kiti, G-Serisi’nin son nesline vurgu yapan dinamiklerle bezeli. Tampon, ışıklandırma grupları, tamponlar ve LED gündüz farlarına kadar uzanan değişimlere en güzel eşlikçilerin başında tamamen değişen kaput geliyor. G 63 AMG’den esinlenilerek Jimny’e entegre edilen bu kaputun aracın görünümdeki etkisi tartışılmaz. Gözlerimizi biraz daha alt tarafa yönlendirdiğimizde özel tasarım jant seti ve egzozların da, projeye özel olarak bu uyumda güzel bir yeri olduğunu görüyoruz. Jimny’nin kokpitinde ise malzeme kalitesini artırıcı döşemelerden faydalanılıyor. Yeni nesil Jimny sahipleri, Liberty Walk ile iletişime geçerek araçlarını bu dönüşümün bir parçası haline getirebilecek.

İlgili video

Jimny tanıtımı