reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch Fit Elegant

Paslanmaz çelik gövdeli ve GPS’li Huawei Watch Fit Elegant için indirim fırsatı

Kısa bir süre önce inceleme fırsatı bulduğumuz Huawei Watch Fit Elegant modelinin fiyatında indirim yapıldı. 899 TL‘lik satış fiyatına sahip olan bileklik şu anda 719 TL‘ye satın alınabiliyor.

Paslanmaz çelik gövdesi ve GPS desteğiyle dikkat çeken model şık tasarımıyla fark yaratıyor. 456 x 280 piksel çözünürlüklü 1,64 inç AMOLED ekranı bünyesinde barındıran cihaz tam dolu pille 10 güne varan kullanım deneyimi vadediyor.

Cihaz yoğun kullanımda 7 güne, GPS açıkken 12 saate varan kullanım imkanı sunuyor. bu Model 96 farklı spor moduna destek veriyor. iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan cihazda GPS desteği de bulunuyor. GPS özellikle koşu, bisiklet veya yüzme sporlarıyla yakından ilgilenen kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Kalp ritmini 24 saat boyunca ölçebilen cihazda Huawei TruSeen 4.0 teknolojisi bulunuyor. Kalp atış hızının normal aralığı aşıp aşmadığını takip edebilen cihaz kandaki oksijen basıncını da takip edebiliyor. Solunum fonksiyonunun ve metabolik dolaşımın önemli bir fizyolojik göstergesi olan SpO2 desteği de 24 saat takibe alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch Fit Elegant stres seviyesini ölçebiliyor mu?

Huawei TruRelax teknolojisi ise tüm gün boyunca stres seviyesinin ölçülmesine yardımcı oluyor. Gergin bir durum yaşanması durumunda saat rehberli nefes egzersizleri de sunuyor. Akıllı telefonlara gelen bildirimleri de gösterebilen saatte ne yazık ki bildirimleri cevaplandırmak mümkün değil. Cihazın detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un oyun tarafına özel yeni kulaklığı