reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch Fit Elegant
Huawei Watch Fit Elegant

Huawei Watch Fit Elegant tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri

Türkiye’de satılan Huawei Watch Fit akıllı saat modelinin yenisi sonunda geldi. İşte karşınızda Huawei Watch Fit Elegant.

Huawei Watch Fit Elegant, temel olarak Watch Fit üstüne kurulan bir akıllı saat. Farkını paslanmaz çelik gövdesiyle koyan ürün, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkte elde edilebiliyor. Orijinal sürümden farklı olarak ısıya, tere, cilt yağına ve esnemeye daha dayanıklı bir silikon kayış ile gelen akıllı saat, teknik olarak birebir Watch Fit’in detaylarını taşıyor. Yuvarlak ya da kare değil dikdörtgen yapısıyla halen garip görünen ancak genel olarak tasarımsal açıdan beğeni toplayan akıllı saat modeli, Türkiye’de satılacak mı henüz bilmiyoruz. Yurt dışında ise 26 Mart tarihinde satılacak ürün için paylaşılan İngiltere fiyatı 110 pound seviyesinde yer alıyor.

Huawei Watch Fit Elegant dikkat çekerken, Watch Fit akıllı saat için detaylar şöyle

Türkiye’de 899 TL’den satışa çıkan ancak daha sonra birçok indirim alan Huawei Watch Fit akıllı saat, hatırlamak adına 1,64 inç 456×280 piksel AMOLED ekrana, nabız sensörüne, GPS‘e ve 10 güne kadar pil ömrüne sahip. Bunun yoğun kullanımda 7 güne, GPS açıkken ise 12 saate düştüğü aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tam gövde boyutu 46x30x10.7 mm olan ve yan tarafında tek bir fiziksel buton yer alan Watch Fit, tahmin edebileceğiniz üzere gelişmiş aktivite takibi yapıyor ve birçok sporu otomatik olarak algılayabiliyor. Gövdesi belirli bir derinliğe kadar su geçirmeyen ürün, uyku takibi yeteneğine de sahip.

İlginizi Çekebilir

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video