reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch Fit Elegant

Huawei Watch Fit Elegant Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Geçtiğimiz haftalarda resmi olarak lanse edilen Huawei Watch Fit Elegant, beklendiği gibi Türkiye’de satışa çıktı. İşte tüm detaylar;

Huawei’den yapılan resmi açıklamaya göre Huawei Watch Fit Elegant akıllı saat modeli, Türkiye’de 999 TL‘lik bir fiyat etiketine sahip. Ürün buradan elde edilebiliyor.

Watch Fit Elegant, görebileceğiniz üzere dikdörtgen bir tasarımı benimsiyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı rengi olan akıllı saat, tüm gün sürekli SpO2 izleme yapabiliyor.

Firma Türkiye’ye yeni getirdiği akıllı saati için şu açıklamayı yapıyor: “Kullanıcılar, Huawei akıllı telefonlarına basit bir dokunuşla saat yüzlerini değiştirip özelleştirebiliyor, 96 farklı spor modunu kullanabiliyor, hava durumu ve ayın evreleri gibi konularda daha fazla bilgi edinebiliyorlar.”

1,64 inç renkli AMOLED ekrana sahip olan model, elbette nabız ölçümü de yapabiliyor ve Huawei’ye göre 10 günlük bir pil ömrü getiriyor.

Peki normal Huawei Watch Fit ile Huawei Watch Fit Elegant arasında ne fark var? Elegant modeli farkını direkt olarak paslanmaz çelik gövdesiyle koyuyor. Bu konuda firmanın resmi açıklaması ise şöyle:

“Cilalı paslanmaz çelik saat çerçevesi zarif ve birinci sınıftır ve her zaman rahat oturması için yumuşak kayışla sorunsuz bir şekilde eşleşir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch Fit Elegant herkese hitap etmiyor

Çoğu kullanıcı halen yuvarlak bir akıllı saat sahibi olmak istiyor. Bu konuda da biliyorsunuz Huawei’nin mevcut birçok çözümü bulunuyor.

Bu arada firmadan yakında Watch3 serisi akıllı saat modelleri de geliyor. Bu modellerin henüz çok fazla özelliği belli olmuş değil. Ancak yeni saatler kesin olarak yuvarlak tasarımla yolda bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un Xbox özel yeni kulaklık modeli ile tanışın