reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Huawei Watch GT2 42mm Elegant Edition Akıllı Saat
Huawei Watch GT2 42mm Elegant Edition Akıllı Saat

Huawei Watch GT2 42mm Elegant Edition Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Huawei Watch GT2 akıllı saat modeli için geçtiğimiz haftalarda 46 mm sonrasında beklenen 42 mm versiyon da Türkiye’de satışa çıkmıştı.

Advertisement

Ancak bu 42mm gövdeye sahip son versiyon “Sport” takısına sahipti. Şimdi ise Huawei Watch GT2 42mm Elegant Edition raflardaki yerini aldı. Resmi garantili olarak 1.599 TL fiyat etiketiyle büyük bir satış kanalında satışa çıkan akıllı saat, görebileceğiniz üzere gayet şık görünüyor. Özellikle kadınlara hitap eden bu 42mm versiyon Elegant Edition, altın renkte bir gövde ve metal kayış kullanıyor. Elbette kayış değişimine izin veren modelin, boyutları ve ağırlığı tam olarak 41.8 x 41.8 x 9.4 mm ve 29 gram seviyesinde yer alıyor. Bu model özellikle Huawei’nin cihazlarıyla etkili bir deneyim sunuyor ve güzel bir hediye olacak izlenimi oluşturuyor. Watch GT2 42mm versiyonun Türkiye’de “Classic” takılı bir versiyonu da satılıyor. 46mm Watch GT2 içinse “Classic” ve “Sport” versiyonları resmi olarak elde edilebiliyor. Son indirimler ile 46 mm modeli 1.430 TL seviyesinde satın almak mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT2 akıllı saat için bilinmesi gerekenler şöyle

Akıllı saat yerini aldığı versiyon ile benzer bir çizgide yuvarlak gövde tasarımını korumayı sürdürüyor. Firmanın kendi işletim sistemini (LiteOS) kullanan saat, yukarıda da dediğimiz gibi iki farklı gövde boyutuyla elde edilebiliyor. 42 mm model 1,2 inç 390×390 piksel AMOLED ekran üstüne kuruluyor. 46 mm modelde ise 1,39 inç 454×454 piksel bir AMOLED ekran kullanılıyor. Her zaman açık ekran desteği bulunan saat, 500 farklı şarkıyı dahili hafızasında depolayabiliyor ve yerleşik hoparlörüyle müzik çalabiliyor. Pil konusunda 46 mm model normal kullanımda 2 hafta pil ömrü sunuyor, GPS açıkken 30 saat dayanıyor, 24 saat müzik çalabiliyor ve Bluetooth üstünden 10 saat telefon görüşmesine imkan tanıyor. 42 mm model ise daha ufak pili nedeniyle 7 günlük bir pil ömrü sunuyor. Gücünü Kirin A1 işlemciden alan Watch GT 2, her türlü kalemde aktivite takibi yapabiliyor ve su geçirmiyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın gelişmiş akıllı saat modeli Series 5