reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2 42 mm
Huawei Watch GT 2 42 mm

Huawei Watch GT 2 “42 mm” Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Huawei Watch GT 2 akıllı saat modeli için 46 mm sonrasında beklenen 42 mm versiyon da Türkiye’de satışa çıktı. İşte modelin fiyatı ve diğer detayları;

Huawei Mate 30 ailesiyle beraber lanse edilen akıllı saat modeli Huawei Watch GT 2, hatırlarsınız Türkiye’de ilk aşamada sadece 46 mm versiyonu ile satışa çıkmıştı. İşte bu durum kısa süre önce değişti. Çünkü şu an özellikle pil ömrü ve tasarımıyla dikkat çeken saatin 42 mm versiyonu da satılmaya başlandı. Boyutu nedeniyle daha çok kadınlara yönelik olarak lanse edilen saat, 1.499 TL fiyat etiketiyle birçok büyük satış kanallarından elde edilebilir durumda. Büyük boyutlu saat sevmeyen herkese hitap eden gelişmiş model, sadece siyah gövde seçeneğine sahip. Elbette kayış değişimine izin veren modelin, boyutları ve ağırlığı tam olarak 41.8 x 41.8 x 9.4 mm ve 29 gram seviyesinde yer alıyor. Bu model özellikle Huawei’nin cihazlarıyla etkili bir deneyim sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 2 akıllı saat için bilinmesi gerekenler şöyle

Akıllı saat yerini aldığı versiyon ile benzer bir çizgide yuvarlak gövde tasarımını korumayı sürdürüyor. Firmanın kendi işletim sistemini (LiteOS) kullanan saat, yukarıda da dediğimiz gibi iki farklı gövde boyutuyla elde edilebiliyor. 42 mm model 1,2 inç 390×390 piksel AMOLED ekran üstüne kuruluyor. 46 mm modelde ise 1,39 inç 454×454 piksel bir AMOLED ekran kullanılıyor. Her zaman açık ekran desteği bulunan saat, 500 farklı şarkıyı dahili hafızasında depolayabiliyor ve yerleşik hoparlörüyle müzik çalabiliyor. Pil konusunda 46 mm model normal kullanımda 2 hafta pil ömrü sunuyor, GPS açıkken 30 saat dayanıyor, 24 saat müzik çalabiliyor ve Bluetooth üstünden 10 saat telefon görüşmesine imkan tanıyor. 42 mm model ise daha ufak pili nedeniyle 7 günlük bir pil ömrü sunuyor. Gücünü Kirin A1 işlemciden alan Watch GT 2, her türlü kalemde aktivite takibi yapabiliyor ve su geçirmiyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın Türkiye’de gelişmiş akıllı saat modeli Series 5