reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2e
Huawei Watch GT 2e akıllı saat

Huawei Watch GT 2E Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı!

Huawei P40 ailesi ile birlikte tanıtılan Huawei Watch GT 2E, sessiz sedasız Türkiye’de satışa sunuldu. İşte modelin Türkiye fiyatı;

Firmadan alıştığımız yuvarlak gövdeli şık bir tasarıma sahip. Genel olarak sportif bir çizgiyi benimsediği görülen akıllı saat Huawei Watch GT 2E, yukarıda da dediğimiz gibi kısa süre önce firmanın resmi satış kanalı üzerinde yerini aldı. Model için açıklanan Türkiye fiyatı ise 1.199 TL seviyesinde karşımıza çıkmış durumda. İki farklı renk seçeneği bulunan gelişmiş model, Türkiye pazarında bu fiyat etiketi ile oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. 46 mm gövde boyutu ile büyük akıllı saatlerden olan Watch GT 2E, üç farklı renkte kayış ile alınabiliyor. Burada bize kalırsa en çok kırmızı ile siyahın uyumunu iyi kullanan “kırmızı lav” seçeneği dikkat çekiyor.

Huawei Watch GT 2E için genel bir özet yaparsak

Gelişmiş akıllı saat, 1,39 inç 454×454 piksel AMOLED ekran üstüne kuruluyor. 455 mAh seviyesinde bir pil taşıdığı ve 14 güne yakın pil ömrü sunabildiği aktarılan model, 25 gram ağırlığa ve 53 x 10.8 x 46.8 mm boyutlara sahip. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.1 kullanan ve Android yanında iOS telefonlarla da kullanılabilen saat, 16 MB RAM ile toplam 4 GB dahili depolamaya sahip. Model müzikleri içerisinde depolayabiliyor ve 50 metre derine kadar inebiliyor. 100 farklı sporu algılayabilen akıllı saat, aktivite konusunda detaylı veriler toplayabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın gelişmiş akıllı saat modeli Series 5