reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2e
Huawei Watch GT 2e akıllı saat

Huawei Watch GT 2e akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleri!

Huawei Watch GT 2 akıllı saat modeli için yeni bir versiyon daha geldi. Huawei P40 ailesiyle beraber Huawei Watch GT 2e tanıtıldı. İşte tüm detaylar;

Huawei Mate 30 ailesiyle beraber lanse edilen akıllı saat modeli Huawei Watch GT 2, üç farklı modelden oluşan Huawei P40 ailesiyle Huawei Watch GT 2e isimli bir kardeşe kavuştu. Aslında daha önce detaylı olarak sızdırılan saat, görebileceğiniz üzere firmadan alıştığımız yuvarlak gövdeli şık bir tasarıma sahip. Genel olarak sportif bir çizgiyi benimsediği görülen akıllı saat, 1,39 inç 454×454 piksel AMOLED ekran üstüne kuruluyor. 455 mAh seviyesinde bir pil taşıdığı ve 14 güne yakın pil ömrü sunabildiği aktarılan model, 25 gram ağırlığa ve 53 x 10.8 x 46.8 mm boyutlara sahip. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.1 kullanan ve Android yanında iOS telefonlarla da kullanılabilen saat, 16 MB RAM ile toplam 4 GB dahili depolamaya sahip. Model müzikleri içerisinde depolayabiliyor ve 50 metre derine kadar inebiliyor. 100 farklı sporu algılayabilen akıllı saat, aktivite konusunda detaylı veriler toplayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 2e dikkat çeken bir akıllı saat modeli oldu

Gelelim saatin açıklanan resmi satış fiyatına. Avrupa’da yaklaşık olarak 199 euro civarında satılacağı aktarılan akıllı saat, 46 mm gövde boyutuyla büyük akıllı saatler arasındaki yerini almış durumda. Bu açıdan kadınlara çok da hitap etmeyen Türkiye’de de beklenen saat için iki farklı renk seçeneğini sunuluyor. Kayış tarafında ise üç farklı renk karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın gelişmiş akıllı saat modeli Series 5