reklamı kapat

POPÜLER

Honda
Honda
Honda

Honda tarihine damga vuran otomobiller sanal turla evinize geliyor

Honda tarihine damga vuran modellere özel sanal tur desteği geliyor. Koronavirüs salgınının tüm dünyada etkisini sürdürdüğü bugünlerde Honda, sunduğu 360 derece sanal turla dikkat çekiyor.

Sanal turda Honda tarafından üretilen ilk küçük otomobil T360 ve ilk tek kişilik F1 aracı RA271 gibi efsane otomobiller karşımıza çıkıyor. Sanal tur, otomobil severlere otomobilden motosiklete ve çeşitli güç ürünlerine kadar uzanan kapsamlı ve özel bir koleksiyon sunuyor. Ziyaretçiler bunun haricinde bazı modellerin özel videolarına da ulaşabiliyor.

Japonya’daki Twin Ring Motegi pistinde bulunan Koleksiyon Salonu, şirket tarafından geliştirilen 300 adedin üzerinde ürüne ev sahipliği yapıyor. Sanal turu ziyaret etmek isteyenlerin bu adrese tıklamaları yeterli. Ziyaretçiler sanal turda otomobiller, motosikletler, güç üniteleri ve yarış otomobillerine kadar uzanan geniş bir koleksiyonu yakından inceleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda Koleksiyon Salonu 1998 yılında açıldı

Koleksiyon Salonu’nda 3 ayrı kat bulunuyor. Ziyaretçiler otomobil, motosiklet ve güç ürünleri bölümlerini 2’inci katta görebiliyor. 1963 yılında tanıtılan ilk ‘kompakt spor’ model olan S500 bu alanın yıldızı olarak göze çarpıyor. Sergilenen ikonik iki tekerlekli araçlar arasında dünyanın ilk seri üretim dört silindirli motosikleti CB750 ve oval pistonlu NR de salonda yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Hyundai’nin en yeni konseptine mutlaka bir göz atın