reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 hakkında sevindirici gelişme

Samsung Galaxy Note 20 ailesi hakkında güzel bir haber ortaya çıktı. Samsung‘a yakın kaynakların aktardıkları bilgilere göre Samsung Galaxy Note 20’nin çıkış tarihi koronavirüs sebebiyle ertelenmeyecek.

Gelen son bilgiler  Note 20 ailesinin her yıl olduğu gibi ağustos ayında tanıtılacağını söylüyor. Samsung’un bu etkinlikte aynı zamanda Galaxy Fold 2‘yi de görücüye çıkaracağı belirtiliyor.  Şirketin iki telefonunu da ağustos ayında tanıtması durumunda koronavirüs salgınından etkilenmeyeceğini söylemek mümkün. Samsung, bu iki yeni modeli ağustos ayında tanıtsa dahi ağustos veya eylül ayında satışa sunup sunmayacağı belirsizliğini koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 ailesi için geri sayım başladı

Kaynaklar Note 20 ailesinin üç farklı modelle satışa sunulacağını söylüyor. Bu modeller arasında Note 20, Note 20 Plus ve Note 20 Ultra modelleri yer alıyor. Modellerin gücünü Snapdragon 865 Plus işlemcisinden alacağı ifade ediliyor. Ice Universe’e göre Note 20 ailesinde 120 Hz yenileme hızına sahip bir AMOLED ekran kullanacak.

Kaynaklar modelin 120 Hz yenileme hızının QHD+ çözünürlükte sunacağını dile getiriyor. Bilindiği üzere Galaxy S20 ailesinde de 120 Hz ekran yer alıyor. Galaxy Note 20 ailesiyle ilgili tüm detayların ağustos ayında gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkması bekleniyor. Tasarımı ve performansıyla fark yaratmasını beklediğimiz Samsung Galaxy Note 20 ile ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız. LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!