reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20

Samsung çıtayı yükseltiyor: “Üç ayda üç yeni amiral gemisi”

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki dönemde üç ayda üç yeni amiral gemisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Samsung, orta ve giriş seviyesinde onlarca farklı akıllı telefon sunuyor. Şirket bu çeşitliliği artık üst seviyede de veriyor. İşte bu bağlamda Samsung’un üç ayda üç yeni amiral gemisini satışa sunacağı aktarılıyor. Burada bahsettiğimiz cihazlar Galaxy Note 20 / Ultra, Galaxy Fold 2 ve Galaxy S20 Fan Edition. Söylendiği kadarıyla Galaxy S20 ve Galaxy Note 20 Ultra modelleri ağustos ayında satışa çıkıyor. Galaxy Fold 2’nin ise eylül ayında elde edilebilir hale geleceği aktarılıyor. Ekim ayında ise Galaxy Note S20 Fan Edition raflardaki yerini alacak deniyor. Aynı zamanda eylül ayında Galaxy Z Flip 5G modelinin de geleceği düşünülüyor ancak bu henüz netleşmiyor. Bu olursa Samsung 3 ayda tam 4 yeni amiral gemisi çıkarma yolunda ilerliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısa süre önce Samsung Galaxy Z Flip 5G özellikleri sızdırıldı

Cihaz gücünü Snapdragon 865 Plus işlemciden alıyor. Bu işlemci ile normal Flip’ten çok daha güçlü olacak Galaxy Z Flip 5G , aktarıldığı kadarıyla içinde 6,7 inç 2636×1080 piksel esnek AMOLED, dışında ise 1,05 inç 300×112 piksel bir AMOLED ekran taşıyor. Katlanabilir telefon modelinin 2.500 + 704 mAh olmak üzere iki adet pil taşıdığı ve ağırlığının da 183 gram olduğu aktarılıyor. Samsung Galaxy Z Flip 5G‘nin önünde 12 megapiksel, arkasında ise 12 megapiksel + 10 megapiksel kameralar bir araya geliyor.

İlgili Video