reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen koronavirüs

Koronavirüs sebebiyle iptal edilen Cenevre Otomobil Fuarı’ndaki Volkswagen standını sanal olarak gezin

Volkswagen tarafından Koronavirüs karantina günlerinde atılan bu keyifli hamle sayesinde, iptal edilen Cenevre Fuarı standını detaylarıyla gezmek mümkün.

Koronavirüs sürecinin ilk vurduğu etkinliklerden birisi olan Cenevre Otomobil Fuarı aslında süreci son anına kadar zorladı denebilir. Fuar yönetiminin alacakları ekstra önlemlerle virüs tehlikesini ortadan kaldırmak için çalıştığını açıklaması ve etinliğin gerçekleştirme çabaları o dönemde dikkat çekti. İsviçre hükümetinin aldığı karar doğrultusunda ise artık organizasyon için tamamen kapılar kapanmıştı. Fuara hazırlanan üreticiler ise otomobillerini dijital lansman etkinlikleri yoluyla karşımıza çıkarttı. Volkswagen aradan geçen zamanın ardından fuardaki düzenini sanal gerçeklikle yeniden yarattı. Meraklıları, markanın tüm yeni modellerini kurulan site üzerinden evlerinden gezebilecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen ürün gamının tüm yeni modelleri sanal gerçeklik deneyiminde

Gerçek bir otomobil şov organizasyonunu aratmayan sistem 17 Nisan’a kadar ziyaret edilebilir olarak devam edecek. 360 derecelik tur, ziyaretçilerin stantta gezinmesine, her taraftan arabalara bakmasına ve hatta renkleri ve jant konfigürasyonlarını değiştirmesine olanak tanıyan etkileşimli bir dijital deneyim sunuyor. Ziyaretçiler, standları rehberli veya istedikleri gibi kendi kontrolleri üzerinden gezebiliyor. Sanal gerçeklik deneyiminde görebileceğiniz otomobiller arasında ID.3, yeni Golf GTI, GTD ve GTE, Golf Mk8 ailesinin geri kalanı, Touareg R plug-in hibrid, T-Roc R, T- Roc Cabriolet ve T-Cross modellerinin tamamı var. Ayrıca yeni Caddy ID. Space Vizzion konsepti de ayrı bir parantezle incelenebilir. Oluşturulan siteye buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Yenilikleriyle premium sınıfa meydan okuyan Volkswagen Touareg