reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2 akıllı saat

Huawei Watch GT 2 akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleri

Merakla beklenen yeni akıllı saat modeli Huawei Watch GT 2 resmi olarak lanse edildi. İşte model hakkında bilinmesi gereken her şey;

Detaylı incelemesine burada ulaşabileceğiniz akıllı saat Huawei Watch GT üstüne konumlandırılan Huawei Watch GT 2, resmi olarak sonunda karşımızda bulunuyor. Yukarıda görebileceğiniz üzere yeni model Watch GT 2, yerini aldığı versiyon ile benzer bir çizgide ve sevilen yuvarlak gövde tasarımını korumayı sürdürüyor. Dört farklı gövde rengi / yapısı bulunan akıllı saat, yine beklendiği gibi Wear OS değil firmanın kendi işletim sistemini (LiteOS) kullanıyor. Teknik olarak baktığımız zaman saat 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı gövde boyutuyla elde edilebiliyor. 42 mm model 1,2 inç 390×390 piksel AMOLED ekran üstüne kuruluyor. 46 mm modelde ise 1,39 inç 454×454 piksel bir AMOLED ekran kullanılıyor. Her iki modele de bağlı akıllı telefon üstünden telefon görüşmesi için bir mikrofon donanımı koyan Huawei, böylelikle birçok kişiyi memnun ediyor. Her zaman açık ekran desteği bulunan saat, 500 farklı şarkıyı dahili hafızasında depolayabiliyor ve yerleşik hoparlörüyle müzik çalabiliyor. Normal kullanımda 2 hafta pil ömrü sunan model, GPS açıkken 30 saat dayanıyor, 24 saat müzik çalabiliyor, Bluetooth üstünden 10 saat telefon görüşmesine imkan tanıyor.

Gücünü Kirin A1 işlemciden alan Huawei Watch GT 2, sürpriz olmadığı üzere bir GPS birimine de sahip. Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.1 üstünden haberleşen ve optik nabız sensörü barındıran model, her türlü kalemde aktivite takibi yapabiliyor. 50 metre derine sorunsuz olarak indirilebileceği açıklanan akıllı saat, birçok farklı kayış ile elde edilebiliyor. Burada Huawei’nin oldukça şık kayışlar hazırladığı görülüyor. Bir akıllı saatten beklenen her şeyi bildirimleri üzerine almak dahil olmak üzere yapabilen model, özellikle Huawei telefon sahiplerini memnun edecek izlenimi oluşturuyor.

Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2 akıllı saat

Huawei Watch GT 2 akıllı saat dikkat çekecek bir model

Şık akıllı saatin elbette satış fiyatı da açıklanmış durumda. 42 mm 229 euro, 46 mm versiyon ise 249 euro fiyat etiketlerine sahip.

İlginizi Çekebilir

Bu da Apple’ın yeni akıllı saat modeli