reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2 akıllı saat

Resmi görselleri ve özellikleriyle karşınızda Huawei Watch GT 2

Akıllı saat pazarının önemli isimlerinden Huawei, ürün gamına bir yeni model daha ekliyor. Çok yakında Huawei Watch GT 2 geliyor.

Detaylı incelemesine burada ulaşabileceğiniz akıllı saat Watch GT üstüne gelen Huawei Watch GT 2, Rolan Quandt sayesinde erkenden ortaya çıkmış durumda. Yerini aldığı model ile benzer bir çizgide olan ve yuvarlak bir tasarımı benimseyen saat, genel olarak çok şık görünüyor. Siyah ve gümüş olmak üzere iki farklı gövde renk seçeneği bulunan ürün, yine Android Wear OS değil firmanın kendi işletim sistemini kullanıyor. Ekranı Watch GT’ye oranla biraz daha büyük denilen Watch GT 2, eskiye nazaran daha büyük pil (445 mAh) taşıyor ve yerleşik bir mikrofon ile hoparlör taşıyor. Bu donanımlarla telefon görüşmesi için de rahatlıkla kullanılabilecek akıllı saat, bir GPS birimine de sahip. Telefonlarla Bluetooth üstünden haberleşecek saatin, bir LTE versiyonunun olup olmayacağı şimdilik bilinmiyor. Saatte olmazsa olmaz optik nabız sensörü de karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 2 akıllı saat modelinden çok Mate 30 Pro merakla bekleniyor

Saat ile beraber IFA 2019’da tanıtılacak gibi duran model, artık biliyorsunuz arkasında 40 megapiksel + 40 megapiksel + 8 megapiksel + ToF sensörü yer alıyor deniyor. 40 megapiksel Sony sensörlerden ilkinin 1/1.5 inç boyuta ve f/1.6 – f/1.4 değişken diyaframa sahip olacağı, diğer 40 megapiksel sensörün ise 1/1.7 inç boyuta ve 120 derece ultra geniş açıya sahip olduğu belirtiliyor. 4.500 mAh pil üstüne kurulacak telefonun, kablo üstünden 55W kablosuz olaraksa 25W gücünde hızlı şarj edilebiliyor. Mate 30 Pro gücünü ise Mate 30 ile beraber TSMC’nin yeni nesil 7 nm üretim sürecinden çıkan Kirin 990 işlemciden alıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmadan gelecek bir başka akıllı telefon