reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2 akıllı saat

Huawei Watch GT 2 akıllı saat modelini gözler önüne seren yeni görseller [Galeri]

Kısa süre önce ortaya çıkan Huawei Watch GT 2 akıllı saat modeli için yeni görseller paylaşıldı. Modelin tasarımında artık sürpriz kalmadı.

Detaylı incelemesine burada ulaşabileceğiniz akıllı saat Watch GT üstüne yolda bulunan Huawei Watch GT 2, yeni basın görselleriyle karşımızda bulunuyor. Daha önce de bazı görselleri sızan saat, görebileceğiniz üzere yerini aldığı model ile benzer bir çizgide ve yuvarlak gövde tasarımını benimsiyor. Yeni sızıntıyla kesinleştiği üzere siyah, altın ve gümüş olmak üzere üç farklı gövde renk seçeneği bulunan ürün, resmi olarak söylendiği kadarıyla 19 Eylül tarihinde lanse ediliyor. Yani Mate 30 Lite, Mate 30 ve Mate 30 Pro ile beraber tanıtılacak akıllı saat, birçok farklı kayış seçeneğiyle elde edilebilecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 2 akıllı saat

Huawei Watch GT 2 akıllı saat hakkında teknik olarak neler biliyoruz?

Model açıklandığı kadarıyla Android Wear OS değil firmanın kendi işletim sistemini kullanıyor. Ekranı Watch GT’ye oranla biraz daha büyük denilen Watch GT 2, eskiye nazaran daha büyük pil (445 mAh) taşıyor ve yerleşik bir mikrofon ile hoparlör taşıyor. Bu donanımlarla telefon görüşmesi için de kullanılabilecek saat, bir GPS birimine de sahip. Telefonlarla Bluetooth üstünden haberleşecek saatin, halen bir LTE versiyonunun olup olmayacağı bilinmiyor. Her türlü kalemde aktivite takibi yapabilecek saatte nabız sensörü de karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmadan gelecek bir başka akıllı telefon