reklamı kapat

POPÜLER

Vivo TWS Earphone kablosuz kulaklık
Vivo TWS Earphone kablosuz kulaklık
Vivo TWS Earphone kablosuz kulaklık
Vivo TWS Earphone kablosuz kulaklık
Vivo TWS Earphone kablosuz kulaklık
Vivo TWS Earphone kablosuz kulaklık

AirPods rakibi çok şık kablosuz kulaklık: Vivo TWS Earphone ve fiyatı

Kısa süre önce detaylarına aşağıda yer verdiğimiz yeni akıllı telefon modelini tanıtan Vivo, aynı zamanda Vivo TWS Earphone isimli bir kablosuz kulaklık da görücüye çıkarttı.

Tasarımsal olarak yine detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz Huawei Freebuds 3′ü akıllara getiren Vivo TWS Earphone, gerçekten genel olarak çok şık bir kablosuz kulaklık modeli. Pazarda Freebuds 3 ve AirPods karşısına konumlandırılan ürün, mavi ve beyaz renkte hazırlanmış. Özellikle mavi rengi dikkat çekici duran kulaklık, söylendiği kadarıyla tam 2 yıllık bir geliştirme süreci sonunca hayat bulmuş. Kulaklıkları kulak için formunda olan model, AAC ve aptX destekleriyle yüksek kalitede müzik keyif vadediyor. Merkezinde güçlü ancak az enerji harcayan Qualcomm QCC5126 işlemcinin yer aldığı model, kulaklıklarıyla 4 saat boyunca aralıksız dinleme sunuyor. Bu süre şarj özellikli hazne sayesinde 24 saate kadar çıkarılabiliyor. Her iki kulaklığı 4,4 gram olan Vivo TWS Earphone, üzerindeki dokunmatik yüzeyden müzik / cihaz kontrolü sunuyor. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanan kulaklık, pazarda ses getirmeyi başaracak izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo TWS Earphone kablosuz kulaklık iddialı görünüyor

Özellikle Android cihazlar için çok güzel bir alternatif oluşturan kulaklık, gelişmiş yapısı nedeniyle çok ucuz değil. İlk olarak Çin’de satışa sunulacak modelin 141 dolarlık bir fiyat etkiketi bulunuyor. Yine de birçok rakibinden ucuz olan kulaklık, Türkiye’de resmi olarak satılmayacak. Ancak aracı isimlerin bu ürünü Türkiye’ye getirebileceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın merak edilen oyun servisi