reklamı kapat

POPÜLER

Huawei akıllı televizyon

Huawei akıllı televizyon için netleşen güzel kamera detayı

HarmonyOS‘lu Huawei akıllı televizyon modeli için güzel bir detay netlik kazandı. Televizyonda birçok kişiyi memnun edecek bir sistem yer alıyor.

Adını henüz bilmediğimiz Huawei akıllı televizyon modeli ile 19 Eylül tarihinde tanışıyoruz. Uzun zamandır geliştirilen ve bu açıdan merak uyandıran ürün, artık kesinleştiği üzere bir motorlu pop-up kamera sistemi ile geliyor. Akıllı telefonlardaki gibi çalışacak bu kamera, sadece ihtiyaç olduğunda gövdeden çıkacak ve böylece mahremiyet / gizlilik konusundaki endişeler ortadan kaldırılacak. Firmanın kendi geliştirdiği HarmonyOS işletim sistemi üzerine kurulan televizyon, daha önce ortaya çıktığı kadarıyla 55 inç, 65 inç ve 75 inç boyutlarında geliyor. OLED değil LCD panel kullanan televizyonlar, birçok yapay zeka teknolojisi taşıyacak ve büyük ihtimalle 5G destekli bir versiyona da sahip olacak. İnce çerçeveli şık bir tasarımla yolda olan Huawei televizyon modeli, güçlü bir yerleşik ses sistemi taşıyacak da deniyor. Bunun haricinde detayın olmadığı model, tüm akıllı cihazlar için bir merkez görevi üstlenecek gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei akıllı televizyon Türkiye’ye gelir mi?

Türkiye’de büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olmasına rağmen firmanın ilk televizyon modelini buraya getirmesi maalesef beklenmiyor. Bu arada biliyorsunuz alt marka Honor’un da kısa süre önce tanıttığı HarmonyOS’lu akıllı televizyon modelleri bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Mate 30 ailesi için paylaşılan video