reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Vision akıllı televizyon
Huawei Vision akıllı televizyon
Huawei Vision akıllı televizyon

Akıllı televizyon Huawei Vision tanıtıldı; işte tüm özellikleri

Mate 30 etkinliğinde beklenen başka bir ürün daha tanıtıldı. Firma ilk kez bir akıllı televizyon tanıtı. İşte Huawei Vision ve tüm özellikleri;

Honor’dan sonra Huawei imzalı ilk akıllı televizyon modeli de resmi olarak karşımızda. Firmanın Huawei Vision adını verdiği ilk modeli, oldukça şık bir tasarıma sahip. Çerçeveleri oldukça ince olan ve merkezdeki tek bir bacak üstüne oturan model, 4K Quantum Dot panel üstüne kuruluyor ve 55 inç, 65 inç ile 75 inç olmak üzere üç farklı boyutta alınabiliyor. Çok iddialı olduğu aktarılan 8+1+1 akıllı ses sistemi ile işitsel performansı yüksek olan televizyon, bünyesinde dokunmatik bir yüzeyin yer aldığı kumanda ile geliyor. Üst kısmında pop-up kamera sistemi bulunan yani kamerası ihtiyaç olmadığı durumlarda gövdesine gizlenebilen şık model, Huawei telefonlar ile gelişmiş bağlantı desteği getiriyor ve yüksek tazeleme hızıyla akıcı bir görüntü sunuyor. Huawei’nin tüm akıllı ürünleri için bir kontrol merkezi olan televizyon, gerçekten iddialı görünüyor. İşletim sistemi geçtiğimiz ay tanıtılan Harmony OS olan televizyon modeli, bu açıdan oldukça merak uyandırıyor ve yapay zekadan sonuna kadar yararlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Huawei Vision akıllı televizyon

Akıllı televizyon Huawei Vision Türkiye’de satılmayacaktır

Firmanın yeni Mate 30 modelleri de burada satması beklenmiyor. Bu açıdan çok pahalı olacağı düşünülen televizyonun da Türkiye’ye gelmeyeceği tahmin ediliyor. Henüz fiyatı açıklanmaya televizyon, Çin’de yaşayanların ilgi göstereceği modellerden olacak gibi duruyor.

İlgili Video