reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Vision Smart TV X65 çok gelişmiş bir OLED televizyon

Huawei imzalı ilk OLED televizyon tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleri!

Teknoloji dünyasının büyük isimlerinden Huawei, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ilk OLED televizyon modelini sonunda resmi olarak tanıttı. İşte karşınızda dikkat çeken tüm detaylarıyla Vision Smart TV X65.

Huawei, daha önce de söylediğimiz üzere Türkiye pazarına gelmiyor olsa da alt markası Honor ile birlikte akıllı televizyon pazarında aktif olarak yer alıyor. İşte firma bu taraftaki ürün gamına kısa süre önce Vision Smart TV X65 modelini ekledi. Tam 65 inç’lik 4K çözünürlükte “120 Hz” OLED panel üstüne kurulan gelişmiş televizyon, bu açıdan çok yüksek bir görüntü kalitesi vadediyor. Firmanın kendi geliştirdiği işletim sistemi Harmony OS üstüne kurulan dikkat çekici televizyon, tasarımsal olarak gerçekten çok iyi ve modern görünüyor. Eşit kalınlıkta çok ince çerçeveleri bulunan ve gövdesi de oldukça ince olan televizyon, neredeyse görülmeyecek kadar ufak bir bacak üstünde oturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bünyesinde gövdeye gizlenen pop-up yapılı 24 megapiksel kamera yer alan ve böylece görüntülü konuşmayı çok kolay hale getiren Huawei Vision Smart TV X65, gücünü yine şirketin kendi geliştirdiği Honghu 898 işlemciden alıyor. Kamerası sayesinde el hareketleri ile kontrol desteği de bulunan OLED televizyon, ses konusunda da gerçekten çok iddialı görünüyor. Yerleşik olarak tam 14 hoparlörlü bir stereo ses sistemi ile donatılan X65 modeli, burada ortama göre otomatik olarak ayarlar sunabiliyor ve üç boyutlu ses oluşturabiliyor.

Huawei Vision Smart TV X65 çok gelişmiş bir OLED televizyon

Bu yüzden modelin satış fiyatı öyle uygun bir seviyede değil. Zaten 65 inç’lik bir OLED TV’nin de ucuz olmasını bekleyemezsiniz. Henüz ne zaman satışa çıkacağı açıklanmayan Vision Smart TV X65, açıklandığı kadarıyla yaklaşık olarak 3.500 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Bu modelin Türkiye’de satılması kesinlikle beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın çok gelişmiş P40 ailesi