reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Smart Screen X65 aka Huawei Vision Smart TV X65

Huawei’nin “kıskandıran” en yeni ürünü ortaya çıktı!

Teknoloji dünyasının büyük isimlerinden Huawei, dikkat çeken bir ürün daha tanıtmaya hazırlanıyor. Burada kıskandıran bir televizyon modeli geliyor.

Huawei, Türkiye pazarına gelmiyor olsa da Honor ile birlikte akıllı televizyon pazarında da aktif olarak yer alıyor. İşte firma bu ürün gamına Vision Smart TV X65 ya da Smart Screen X65 isimli yeni bir model daha eklemeye hazırlanıyor. Çin merkezli olarak satılacak denilen bu 65 inç televizyon, ilk olarak OLED panel üstüne kuruluyor olmasıyla dikkat çekiyor. Çok ince çerçevelere sahip olacağı görülen TV, bünyesinde yüksek ihtimalle pop-up yapıda 24 megapiksel kamera barındırıyor. Bu kamera ile rahatlıkla görüntülü görüşme yapılabiliyor. Yapay zekadan sonuna kadar yararlanan ve tam 14 hoparlörlü bir stereo ses sistemi ile donatıldığı aktarılan model, kesin olmasa da herhangi bir bacak olmadan dik konumda kalabilecek izlenimi oluşturuyor. İşletim sistemi olarak Harmony OS kullanan yeni Huawei televizyon modeli, maalesef Çin pazarı dışına çıkacak gibi görünmüyor. Bu açıdan kıskandıran TV, her açıdan çok dikkat çekecek gibi görünüyor.

Huawei Smart Screen X65 aka Huawei Vision Smart TV X65

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firma alanda ilk defa karşımıza akıllı televizyon Huawei Vision ile çıkmıştı

Huawei Vision adı verilen ilk model, oldukça şık bir tasarıma sahipti. Çerçeveleri oldukça ince olan ve merkezdeki tek bir bacak üstüne oturan TV, 4K Quantum Dot panel üstüne kuruluyor ve 55 inç, 65 inç ile 75 inç olmak üzere üç farklı boyutta alınabiliyordu. Bünyesinde 8+1+1 akıllı ses sistemi yer alan televizyon, dokunmatik bir yüzeyin yer aldığı kumanda ile gelmiş ve üst kısmında pop-up kamera sistemi taşıyordu. İşletim sistemi geçtiğimiz ay tanıtılan Harmony OS olan televizyon modeli, bildiğiniz üzere Türkiye’ye gelmedi.

İlginizi Çekebilir

Firmanın çok gelişmiş P40 ailesi