reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P50'ler ile Smart TV V75 ve Sound X 2021 de geliyor

Huawei P50’ler ile Smart TV V75 ve Sound X 2021 de geliyor

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, 29 Temmuz tarihinde yani yarın Huawei P50’ler ile beraber Smart TV V75 ve Sound X 2021 modellerini de tanıtacak.

91Mobiles tarafından sızdırıldığı kadarıyla Huawei P50, P50 Pro ve P50 Pro Plus ile beraber karşımıza ilk olarak akıllı televizyon modeli Smart TV V75 çıkarılacak.

Tasarımını yukarıda gördüğünüz ürün, ince çerçeveleriyle çok modern görünüyor ve Super MiniLED panel kullanıyor. Yani LCD temelli olan akıllı TV, aktarıldığı kadarıyla HarmonOS 2 işletim sistemi üzerine kuruluyor ve 4 GB RAM + 128 GB depolama taşıyor.

Bu arada firmanın daha sonra tanıtılacak Smart TV V98 isimli bir televizyon geliştirdiği de aktarılıyor. Huawei’nin televizyonları Türkiye pazarında henüz satılmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Sound X 2021 de merak uyandırıyor

Türkiye’de satılma ihtimali olan ürünlerden Sound X 2021 ise firmanın en yeni akıllı hoparlör modeli konumunda yer alıyor. Tasarımı yerini alacağı modelden çok da farklı olmayan ürün, genel olarak çok şık görünüyor.

LED aydınlatması fazlasıyla dikkat çeken HarmonOS 2 işletim sistemi temelli ve Bluetooth bağlantılı akıllı hoparlör, çok yüksek ses kalitesi getirecek. Çünkü bu ürünün de arkasında alanın uzmanı Fransa merkezli Devialet firması yer alıyor.

29 Temmuz merkezli Huawei etkinliğinde başka donanımların gelme ihtimali de bulunuyor. Ancak şimdilik bu konuda herhangi bir sızıntı yapılmış değil.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın