reklamı kapat

POPÜLER

Huawei akıllı televizyon
Huawei akıllı televizyon
Huawei akıllı televizyon
Huawei akıllı televizyon

İşte Huawei akıllı televizyon modelinden ilk görseller

HarmonyOS‘lu Huawei akıllı televizyon modeli yapılan sızıntı ile ilk defa kendisini gösterdi. Model ön kamerası ve tasarımıyla dikkat çekiyor.

Huawei akıllı televizyon modeli, eğer bir sürpriz olmaz ise 19 Eylül tarihinde karşımıza çıkıyor. Oldukça merak uyandıran ürünün, kısa süre önce motorlu bir pop-up kamera sistemi ile geldiği kesinleşmişti. İşte bu kamerayı da gösteren yeni görseller sızdırıldı. Bu görseller ile modelin ana tasarım hatları açık şekilde karşımıza çıkıyor. Arkasında iki parçalı bir yapının kullanıldığı görülen televizyonun, elbette panel kısmı oldukça ince. Merkeze yerleştirilen tek bir ayak üstünde duran televizyon, arkasında iki adet hoparlör ya da bass taşıyor gibi duruyor. Özel bir sistem yoksa duvara asılamayacak izlenimi oluşturan Huawei akıllı televizyon, daha önce ortaya çıktığı kadarıyla 55 inç, 65 inç ve 75 inç boyutlarında geliyor. OLED değil LCD panel kullanıyor denilen model, birçok yapay zeka teknolojisi taşıyor ve 5G destekli bir versiyona da sahip olacak deniyor. Ses konusunda çok iddialı olduğu belirtilen televizyonun, henüz fiyatı bilinmiyor.

Huawei akıllı televizyon

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei akıllı televizyon Türkiye’ye gelir mi?

Daha önce de söylediğimiz gibi Türkiye’de büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olmasına rağmen firmanın ilk televizyon modelini buraya getirmesi beklenmiyor. Bu biraz üzüyor ancak modelin gelse bile çok ucuz olması beklenmiyor. Çünkü ilk model oldukça gelişmiş özellikler ile üst seviyede yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Mate 30 ailesi için paylaşılan video