reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home filminden keyifli kamera arkası görüntüleri [Video]

Sony ve Marvel ortaklığında beyaz perdeye aktarılan Spider-Man Far From Home filminin kamera arkası görüntüleri sonunda gün yüzüne çıktı. Paylaşılan kısa videoda ekibin çekimler sırasında keyifli zaman geçirdiği anlara şahit oluyoruz.

Tüm Örümcek Adam hayranları son zamanlarda yaşanan olumsuz gelişmelere odaklanmış durumda. Marvel ve Sony stüdyoları arasında yaşanan anlaşmazlık can sıktığı gibi gelecekte izleyici karşısına çıkacak projelere dair endişe duymamıza neden oluyor. Peter Parker’ın Marvel Sinematik Evreni macerası devam edecek mi, yoksa onu artık Venom ve Morbius gibi karakterlerle mi göreceğiz, bilmiyoruz. Sony stüdyoları yaşanan tüm olumsuzlukları görmezden gelerek Spider-Man Far From Home’un Blu-ray versiyonunu tanıtmaya devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man Far From Home kamera arkası

Geçtiğimiz günlerde Spider-Man Far From Home’un Blu-ray versiyonu raflardaki yerini aldı. Bu gelişmeyle birlikte hem çok beğenilen sahneler internet dünyasına düştü, hem de kesilen sahneleri izleme şansına eriştik. Geçtiğimiz günlerde Spider-Man’in sahte kahraman ismi olan Night Monkey için komik bir tanıtım hazırlanmıştı. Sıra sonunda Spider-Man Far From Home filminin kamera arkası görüntülerine geldi. Paylaşılan video maalesef çok kısa. Bir dakika bile sürmüyor. Fakat kamera arkasında oyuncuların yaşadığı keyifli anları gözler önüne sermeyi başarıyor. Açışışı Ned karakterine hayat veren Jacob Batalon tarafından yapılan videoda kamuflaj kostümünün içinde dengede durmayı beceremeyen, alakasız bir sahnede hapşırarak herkesi kahkahaya boğan ve kahkaha atarak sahneyi bozan Tom Holland‘ı görüyoruz. Ona elbette ufak hatalarıyla Zendaya veJake Gyllenhaal gibi isimler eşlik ediyor. Bahsettiğimiz kamera arkası görüntülerini haberimizin girişinde bulabilirsiniz.