reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow Iron Man

Marvel hayranlarının Black Widow filminde Iron Man teorisi

Geçtiğimiz günlerde Iron Man karakterinin solo Black Widow filminde görülebileceği söylentileri ortaya çıkmıştı. Marvel hayranları hemen bunun nasıl mümkün olabileceğine dair bir teoriyle karşımıza çıkıyor.

Bildiğiniz gibi Tony Stark, Avengers Endgame finalinde Thanos ve ordusunu alt etmek için kendini feda etti. Sonsuzluk taşlarını kullanıp onları yok etmeyi başardı, ardından da kendisi hayata gözlerini yumdu. Ondan önce de ruh taşını alabilmek için Black Widow’un kendini feda etmesine şahit olmuştuk. Şimdi bu ikilinin Black Widow solo filminde bir araya geleceği söyleniyor. Bu da filmin Captain America Civil War ve Avengers Infinity War arasında geçmesiyle mümkün olacak. Yani her iki karakter de bu dönemde hayatta, Bu sebeple bir araya gelmeleri mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Black Widow ve Iron Man buluşması

Asıl sıkıntı şu, Iron Man’in ölümünden sonra Robert Downey Jr‘ın yeniden Marvel stüdyolarına dönüp kısa da olsa bir sahne çekimine katılmayacağını tahmin ediyoruz. Bunun en önemli sebebi oyuncunun stüdyoyla olan anlaşmasının son bulmuş olması. Black Widow filminde Iron Man söylentileri ortaya çıkınca, hayranlar bunun sadece tek bir şekilde mümkün olabileceği sonucuna vardı. Bunun için Marvel stüdyolarının Captain America Civil War döneminde çekilen ancak filmde yer almayan sahneleri Black Widow filminde kullanması gerekecek. Marvel stüdyolarının planlama işini çok önceden hallettiği, bu doğrultuda da kullanılacak sahneleri çoktan çektiği tahmin ediliyor. Bakalım hayran haklı çıkacak mı?

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı