reklamı kapat

POPÜLER

iron man

Black Widow filminde şaşırtan Iron Man iddiası

Başrolünü Scarlet Johansson’ın üstlendiği Black Widow filmi şimdilerde Marvel hayranlarını heyecanlandıran bir Iron Man söylentisiyle gündeme geliyor.

Marvel stüdyolarının yakında izleyici karşısına çıkartmaya hazırlandığı işlerden biri de solo Black Widow filmi. Bu projenin yönetmenliğini Cate Shortland üstleniyor. Scarlet Johansson’ın yanı sıra David Harbour, Florence Pugh ve Rachel Weisz gibi isimleri seyredeceğimiz yeni bir hikaye geliyor. Stranger Things ile tanıdığımız David Harbour‘ın Captain America’nın Rus versiyonu olan Red Guardian’a hayat vereceği söyleniyor. Rachel Weisz ve Florence Pugh ise Natasha ile aynı organizasyonda görev yapan karakterle olarak karşımıza çıkacak. Daha önce paylaşılan detaylar sayesinde biliyoruz ki filmin hikayesi Captain America Civil War ve Avengers Infinity War filmleri arasında geçecek. Bu da aynı dönemde Tony Stark’ın da hayatta olduğu anlamına geliyor. Peki bu detay neden önemli?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Black Widow filminde Iron Man geri döner mi?

Deadline sitesinin Saturn Awards haberlerine bakılırsa Black Widow filmiyle alakalı yeni bir söylenti gün yüzüne çıktı. Ödül töreninde Tony Stark karakterine hayat veren Robert Downey Jr.‘ın son bir Marvel filminde daha yer alacağı ve bunun da Black Widow’un solo filmi olacağı söyleniyordu.Daha önce de bu filmde pek çok Marvel karakterinin yeniden izleyici karşısına çıkabileceği konuşulmuştu. Filmin geçtiği dönemi düşününce elbette tüm bu sürprizleri gerçekleştirmek mümkün. Fakat Marvel stüdyoları Avengers Endgame‘deki o inanılmaz vedadan çok kısa bir süre sonra Iron Man’i beyaz perdeye döndürmek ister mi, pek emin değiliz. Onun ölümü bir daha geri dönmemesiyle çok daha etkili bir hal alacaktır diye düşünüyoruz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı