reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Black Widow filminin Iron Man sonrası ikinci Marvel sürprizi

Başrolünde Scarlet Johansson’ın yer aldığı Black Widow filminin sürprizleri Iron Man ile sınırlı kalmayacak gibi görünüyor. Eski bir Marvel karakteri daha beyaz perdeye dönmeye hazırlanıyor.

Yönetmenliğini Cate Shortland’ın üstlendiği solo Black Widow’da Scarlet Johansson‘ın yanı sıra David Harbour, Florence Pugh ve Rachel Weisz gibi isimler yer alacak. Stranger Things ile tanıdığımız David Harbour bu sefer karşımıza Captain America’nın Rus versiyonu olan Red Guardian ile çıkacak. Bunun yanı sıra geçtiğimiz haftalarda Tony Stark karakterine hayat veren Robert Downey Jr.‘ın son bir Marvel filminde daha yer alacağı iddiası ortaya atılmıştı. Elbette bu yapımın Black Widow filmi olduğu iddia ediliyor. Bahsi geçen hikayenin Captain America Civil War ve Avengers Infinity War arasında geçiyor olması ise bu ihtimali güçlendiriyor. Henüz Iron Man meselesi kesinlik kazanmadı fakat farklı bir Marvel karakterinin geri dönüşü set fotoğraflarıyla ortaya çıktı.

Black Widow sürprizleri

Cinemablend sitesinin haberine göre Thunderbolt lakaplı Thaddeus Ross geri dönüyor. William Hurt tarafından canlandırılan bu karakteri önce The Incredible Hulk filminde görmüştük. Daha sonra Captain America: Civil War ve Avengers: Infinity War filmlerinde de karşımıza çıktı. Son olarak da Avengers Endgame’de Iron Man’in cenazesinde görüldü. Thaddeus Ross’un Black Widow filminde nasıl bir rolü olacağını bilmiyoruz fakat bu gelişme Marvel hayranlarının heyecanını körüklemeyi başardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı