reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Yeni Marvel yıldızının Black Widow övgüsü

Florence Pugh, Black Widow solo filmiyle birlikte Marvel Sinematik Evreni’ne dahil oldu. Başarılı oyuncu bu çizgi roman uyarlamasında rol almayı neden kabul ettiğini açıkladı.

Yönetmenliğini Cate Shortland‘ın üstlendiği solo Black Widow’un ilk fragmanı kısa bir süre önce gün yüzüne çıktı. Başrolünde Scarlet Johansson’ın yer aldığı filminde ayrıca David Harbour, Florence Pugh ve Rachel Weisz gibi isimlerin yer alıyor. Natasha Romanoff‘un bu solo macerası Captain America Civil War ve Avengers Infinity War arasında geçiyor. Oyuncu kadrosunda yer alan Florence Pugh son yılların başarılı kadın oyuncuları arasında yer alıyor. Peki onun solo Black Widow’un ekibine katılma sebebi neydi? Başarılı oyuncu bu kararını şu sözlerle anlatıyor:

Florence Pugh’un Black Widow övgüsü

“Filmin senaryosuna bayıldım. Cate Shortland’ı da çok seviyorum. Filmin her şeyi olabildiğince gerçekçi, acı dolu ve karanlık şekilde anlatıyor. Çekim süreci de tam olarak böyle geçti. Böyle bir yapımda yer almak çok güzeldi. Ayrıca Black Widow ile birlikte birlikte iş yapma, onun çalışmasını izleme fırsatına kavuştum ki bu harikaydı. Özellikle onun MCU’nun son on yılındaki tek kadın süper kahraman olduğunu düşününce…”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Florence Pugh’un Black Widow senaryosu hakkındaki övgüleri filmi iyice merak etmemize neden oluyor. Natasha Romanoff’un solo macerası için beklentilerimiz giderek artıyor. Umuyoruz ki sonuç hayal kırıklığına dönüşmez.

İlginizi çekebilir

Black Widow’un ilk fragmanı