reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Scarlet Johansson’dan iddialı Black Widow açıklaması

Heyecanla beklenen Black Widow filminin başrolünü üstlenen Scarlet Johansson oldukça iddialı bir açıklamaya imza attı. Onun bu sözleri film için heyecanlanmamıza neden oluyor.

Bildiğiniz gibi uzun zamandır büyük merakla beklenen Black Widow filminin çekimleri devam ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda Cate Shortland oturuyor. Başrolde Scarlet Johansson’ın yer aldığı zaten biliniyor. Ona Florence Pugh, David Harbour, Rachel Weisz ve O-T Fagbenle gibi isimler de eşlik ediyor. Daha önce paylaşılan detaylar sayesinde biliyoruz ki filmin hikayesi Captain America Civil War ile Avengers Infinity War arasında geçiyor.

Black Widow çok iddialı geliyor

The Hollywood Reporter geçtiğimiz günlerde Scarlet Johansson ile konuştu. Çekimleri devam eden Black Widow’un ne zaman vizyona gireceği hala belli değil. Fakat Marvel stüdyolarının çoktan rezerve ettiği bazı tarihler bulunuyor. Bunlardan en dikkat çekici olanı ise 1 Mayıs 2020. Bu tarihler Marvel’ın daha önce Avengers filmlerini gösterime soktuğu eski tarihlerle uyumlu. Yani gişenin yüksek olduğu bir anlamda garantili tarihler. Scarlet Johansson ise bu tarihi Black Widow’un alacağına inanıyor. Bunu da şu sözlerle ifade ediyor: “Çektiğimiz bu solo film bolca aksiyon içeriyor. Eğer bahsi geçen tarih aksiyon dolu yapımlara ayrılmış durumdaysa Black Widow’un bu kriterlere tam anlamıyla uyduğunu söyleyebilirim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özetle Scarlet Johansson, Black Widow için çektikleri solo filmin Avengers gibi gişe canavarı filmlerle yarışabilecek seviyede olduğuna inanıyor. Onun bu inancı da bizleri proje hakkında fazlasıyla heyecanlandırıyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı