reklamı kapat

POPÜLER

Acer C250i
Acer C250i
Acer C250i

Dünyanın ilk otomatik dikey moduna sahip taşınabilir LED projektörü: Acer C250i

05 Eylül 2019

Acer, çok açılı projeksiyon özelliği ve dünyanın ilk otomatik dikey moduna sahip taşınabilir LED projektörü C250i’yi kullanıcıların beğenisine sundu. Full HD çözünürlük desteğiyle gelen projektör tam dolu pille 5 saate varan bir kullanım imkanına sahip.

C250i, bükülmüş silindir tasarımı sayesinde yatay atımlı diğer projektörlerden farklı olarak çok açılı projeksiyon imkanı sunuyor. Projektör stant veya üçayak gerektirmeden duvara, tavana veya herhangi bir yüzeye görüntü yansıtabiliyor. Kullanıcılar yan koydukları projektörü döndürerek içeriklerini duvarda veya tavanda görüntülemek için en uygun açıyı bulabiliyor. Dikey olarak konulduğunda ise yatay görüntülere destek veriyor ve otomatik dikey moduna geçebiliyor. Otomatik dikey mod sayesinde kullanıcılar, dikey video görüşmeleri veya canlı yayın oturumları (örneğin Facebook veya Instagram’da) doğrudan kablosuz olarak yayınlayabiliyor. Görüntünün yan kısmında siyah bölümler oluşmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zengin bağlantı seçenekleri

Acer C250i kablosuz bağlantı özelliğinin yanı sıra standart bir HDMI girişine de sahip. Bu giriş ile cihazı bir dizüstü veya masaüstü bilgisayara bağlayıp içerik izlemek mümkün. USB Type-C ve Type-A girişleri akıllı telefonlar ve bilgisayarlardan görüntü çıkışını destekliyor. Tak çalıştır özelliğine sahip bu bağlantıları kullanmak için ek yazılım veya sürücü gerekmiyor. USB Type-A bağlantısı ile bir USB sürücüdeki içerikleri doğrudan oynatarak, bilgisayarsız bir projeksiyon deneyimi yaşamak da mümkün.

IP6X sertifikalı Acer projektörler

Acer ayrıca 7/24 güvenilir çalışma olanağı sunan, IP6X standartlarındaki PL1 Serisi lazer projektörlerini de duyurdu. Yeni seri, 30.000 saate varan ömre sahip LED modülü, az bakımla 7/24 çalışacak şekilde geliştirildi. PL1 serisi projektörler reklamcılık, kamu bilgilendirme tabelaları, lobilerde video gösterimi ve benzer alanlarda kablosuz2 görüntü yansıtmak için ideal.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en güçlü grafik birimine sahip dizüstü