reklamı kapat

POPÜLER

Yüzüklerin Efendisi Orlando Bloom

Yüzüklerin Efendisi üçlemesi için Orlando Bloom’un aldığı “komik” ücret

Yüzüklerin Efendisi dizisi yeni aktörüne kavuşmuşken film üçlemesi için de ilginç bir açıklama geldi. Orlando Bloom üçleme için aldığı ücreti açıkladı.

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisi gündemi meşgul ederken, film üçlemesinin aktörü Orlando Bloom da kendi deneyimleriyle ilgili açıklamalara devam ediyor. Onlardan biri de ünlü aktörün üçleme için aldığı ücret. Howard 100‘e konuşan Bloom, üç film için aldığı toplam ücretin 175 bin dolar olduğunu açıklıyor. Film başına yaklaşık 58 bin dolar alan Bloom şu cümleleri söylüyor: “Hiçbir şey almadım. 175 bin dolar sadece. Ama hayatımın en büyük hediyesiydi. Dalga mı geçiyorsun? Yarı bütçeye yeniden yaparım.

2001-2003 yılları arasında yayınlanan Yüzüklerin Efendisi serisinde Legolas karakterini canlandıran aktör için seri kariyerinin en önemli yapımları arasında yer alıyor. Film üçlemesinin toplam gişesinin 2,9 milyar dolar olduğunu da ekleyelim. Aktör ise dizide yer alıp almayacağı sorularına geçmişte olumsuz dönüş yapmıştı. Bu evrenle ilgili yapabileceği her şeyi yaptığına inandığını belirten aktör yeniden Legolas olmak için yaşlı olduğunu da kaydetmişti. Bloom şimdilerde bir başka Amazon dizisi Carnival Row‘da yepyeni bir fantastik maceranın merkezinde yer alıyor. Carnival Row ile ilgil detayları buradan okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sıra Yüzüklerin Efendisi dizisinde

Bloom’un bu beklenmedik açıklamasından sonra Yüzüklerin Efendisi dizisinin aktörlerle ne kadar anlaşma yaptığı da merak ediliyor. 1 milyar dolarlık devasa bir bütçesi olan yapım ana rollerden birinde yer alması üzere ilk aktörüyle anlaştı. Will Poulter‘ın şimdilik bilinmeyen bir rolde boy göstereceği dizide Poulter’a Tyra rolünde Markella Kavenagh’ın eşlik edeceğini de kaydedelim. O haberimizin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Mindhunter severlere yeni Netflix dizisi: Criminal