reklamı kapat

POPÜLER

Acer C250i

Silindir tasarımıyla göze çarpan projektör: Acer C250i

Geçtiğimiz ocak ayında Predator XB3 monitörünü mercek altına aldığımız Acer yeni taşınabilir LED kablosuz projektörü Acer C250i modelini Türkiye’de satışa sundu. Kablosuz bağlantı özelliğiyle dikkat çeken projektör tam dolu pille 5 saate varan bir kullanım imkanı sunuyor. Silindir bir tasarıma sahip olan projektör dünyada ilk kez otomatik dikey moduna sahip.

Acer C250i hiçbir ayar gerektirmeden akıllı telefon ekranındaki görüntüyü otomatik olarak dik şekilde yansıtabiliyor. Otomatik dikey mod sayesinde kullanıcılar, dikey video görüşmeleri veya canlı yayın oturumları da doğrudan kablosuz olarak yayınlayabiliyor. Kenar düzeltme özelliği ise ekrandaki içeriklerin her açıdan düzgün görünmesini sağlıyor.

Acer C250i’nin bükülmüş silindir formunda olması, stant veya üçayak gibi aksesuarlara gerek olmaksızın her yüzeye yansıtma yapabilmesini sağlıyor. Kullanıcılar, silindir formundan yararlanarak, yan konumda kullandıkları C250i’yi basitçe döndürerek içeriklerini ister duvarda isterse tavanda görüntüleyebiliyor.

Full HD çözünürlük sunan taşınabilir LED projektör iOS ve Android‘li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Kablosuz bağlantı yeteneklerine ek olarak masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için bir HDMI girişine sahip olan cihazda USB Type-C ve Type-A girişleri de mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer C250i sunduğu diğer özellikler neler?

C250i’nin LED modülü 30.000 saate varan çalışma ömrü sunuyor. %100 NTSC uyumlu renk gamı, 300 ANSI lümen parlaklık ve 5.000:1 kontrast oranı da cihazın diğer özellikleri arasında yer alıyor. Acer C250i’nin Türkiye fiyatı ise 3.049 TL.