reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Black Widow filminin ödünç alabileceği Captain America hikayesi

Marvel stüdyolarının izleyici karşısına çıkartmaya hazırlandığı solo Black Widow filmi Captain America’nın sevilen hikayelerinden birini ödünç alacak gibi görünüyor.

Başrolünü Scarlet Johansson‘ın üstlendiği filmde David Harbour, Florence Pugh ve Rachel Weisz gibi isimler rol alıyor. Daha önce paylaşılan bilgiler doğrultusunda biliyoruz ki Stranger Things ile tanıdığımız David Harbour’ın Captain America’nın Rus versiyonu olan Red Guardian’a hayat verecek. Rachel Weisz ve Florence Pugh ise Natasha ile aynı organizasyonda görev yapan karakterle olarak karşımıza çıkacak.

Black Widow filmi tahminleri

Bu noktada dikkat çekici olan David Harbour’un karakteri Red Guardian. Bu karakter normalde Captain America’yı düşmanı olarak görüyor ve onu alt etmeye çabalıyordu. İkili arasındaki en büyük rekabet 1967 senesinde çıkan Avengers #44‘de yaşanıyordu. Bu hikayede Avengers ekibi Black Widow’u Rusların elinden kurtarmak için Çin’e gidiyordu. Karşılarına çıkan isim Red Guardian oluyordu. Hawkeye’ı rahatlıkla alt etmeyi başaran Red Guardian, Captain America karşısında aynı sonucu alamıyordu. Marvel stüdyolarının şimdi bu hikayenin bir benzerini solo Black Widow filminde kullanacağı düşünülüyor. Red Guardian tercihi ve karakterin çok fazla hikayesinin olmayışı bu tahminlerin gerçek olma ihtimalini yükseltiyor. Fakat elbette bundan emin olmak şu aşamada mümkün değil. Filme dair detaylar özellikle gizli tutuluyor. Kesin olan tek şey hikayenin Captain America Civil War ve Avengers Infinity War arasında geçeceği.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Cate Shortland’ın üstlendiği solo Black Widow filmini 1 Mayıs 2020‘de izleyici karşısına çıkacak. Yakında filmin ilk fragmanıyla boy göstermesini bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home kamera arkası