reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Black Widow filmiyle ilgili kesinleşen ilk detaylar

Marvel stüdyolarında dördüncü faz Black Widow filmiyle başlayacak. Scarlett Johansson’ın rol alacağı filme dair ilk detaylar San Diego Comic Con’da netlik kazandı.

Aslına bakarsanız Black Widow’un solo fiminin yolda olduğunu uzun zamandır biliyorduk. Marvel stüdyoları resmi bir açıklama yapmasa da, sızıntılar durumu kesinleştirmişti. Ardından fimin çekimleri başladı. Buna rağmen Kevin Feige çıkıp “Bunun Black Widow’un filmi olduğunu nereden biliyorsunuz?” diyerek kafaları karıştırmaya çalışsa da, her şey gün gibi ortadaydı. San Diego Comic Con‘la birlikte filmin adının beklediğimiz gibi Black Widow olacağını öğrendik. Filmin oyuncu kadrosunda Scarlett Johansson’ın yanı sıra Florence Pugh, David Harbour, Rachel Weisz ve O-T Fagbenle yer alıyor.

Black Widow hakkındaki ilk bilgiler

Yönetmenliğini Cate Shortland’ın üstleneceği filmin kötüsü de sonunda ortaya çıktı. Black Widow’un karşısında Marvel’ın başarılı kötülerinden Taskmaster’ı gösteceğiz. Asıl ismi Tony Masters olan Taskmaster inanılmaz bir görsel zekaya sahip. Sporcuların, oyuncuların yaptığı bir hareketi veya dövüş tekniğini anında öğrenip uygulayabiliyor. Fakat kendi kimliğini, geçmişini ve evli olduğunu hatırlamıyor. Bunun nedeni ise Nazilerin geliştirdiği süper asker serumunu kullanmış olması. Bu serum varolan görsel hafıza yeteneğini geliştirirken, kişisel hafızasının tamamen yok olmasına sebep oluyor. Böylece kusursuz bir askere dönüşüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Filmin hikayesi ise Captain America Civil War ile Avengers Infinity War arasında geçecek. Yani başlangıçta zannettiğimiz kadar geçmişe gitmeyeceğiz. Black Widow karakterinin geçmişini, Budapeşte’de yaşananları veya 2000’li yılların öncesini görmemiz mümkün olmayacak. Merak edilen film 1 Mayıs 2020’de vizyona girecek.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı