reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Black Widow hayranlarının boşa çıkan endişesi

Başrolünü Scarlett Johansson’ın üstlendiği solo Black Widow filmine dair yeni bir gelişme hayranları endişelendirdi. Fakat aslında ortada endişe edecek bir şey yok.

Yönetmenliğini Cate Shortland‘ın üstlendiği solo Black Widow’un son zamanlarda sık sık gündeme geldiğini söyleyebiliriz. Scarlet Johansson’ın yanı sıra David Harbour, Florence Pugh ve Rachel Weisz gibi isimlerin rol aldığı film fazlasıyla merak ediliyor. Bunun en önemli nedenlerin biri hikayenin Captain America Civil War ve Avengers Infinity War arasında geçiyor olması. Elbette bir de Iron Man söylentileri. Fakat bu sefer farklı bir detay kafalarda soru işareti yarattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Black Widow yeniden çekimleri

Kısa bir süre önce Black Widow’un çekimlerinin son bulduğu haberi gündeme gelmişti. Bu durum David Harbour‘un paylaşımıyla anlaşılmıştı. Fakat kısa bir süre sonra yeni detaylar ortaya çıktı. Black Widow’un çekimleri tamamlanmasına rağmen bazı sahnelerin yeniden çekildiği anlaşıldı. Söz konusu yeniden çekimler olunca, hayranlar bir şeylerin ters gittiği konusunda endişelendi. Fakat bu oldukça yersiz bir endişe. Normalde Hollywood yapımlarının büyük bir kısmında yeniden çekim yapılıyor. Bunun nedeni bazı sahnelerin kurgu sırasında istenen seviyede olmaması. Kimi zaman aynı sahne tekrarlanıyor, kimi zaman ufak değişiklikler yapılıyor. Black Widow ‘un çok yakında vizyona gireceğini düşününce, Marvel stüdyoları her şeyi olabildiğince seri bir şekilde halletmeye çalışıyor. Bu sebeple asıl çekimler biter bitmez yeniden çekilecek sahnelere odaklanılmış gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı