reklamı kapat

POPÜLER

spor ayakkabı ve sneaker modellerini deneten uygulama

Dünyanın en nadir spor ayakkabı modellerini deneten uygulama [İndir]

Sınırlı sayıda üretilen spor ayakkabı modellerinden Türkiye’ye gelemeyenlere; nadir modellerden yeni çıkanlara… En nadir sneaker modellerini dahi deneyebileceğiniz bir uygulama var.

Söz konusu spor ayakkabı modelleri olunca bu pazarında çok nadide, elde etmesi güç ve bir o kadar da pahalı modelleri bulunuyor elbette. Hatta bazı modaller bütçesini fazla fazla ayarlayabilenler için dahi zorlayıcı bir alternatif sunuyor. Kısıtlı sayıda üretilen Air Jordan modellerinden asla herkese açık satılmayan vintage Dunk‘lara kadar uzayan bu listede nispeten daha erişilebilir olanları almak için bile ayrıca bir “çekilişe” girmek gerekebiliyor. Türkiye’de de sık sık yapılan bu çekilişlerde özel gelen Air Jordan modelleri daha doğru düzgün kendini gösteremeden satılmış oluyor. Ancak bu modelleri ve daha fazlasını deneyebileceğiniz bir uygulama var. GOAT, artırılmış gerçeklik teknolojisinden yararlanarak en özel sneaker modellerini dahi denemenizi mümkün kılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spor ayakkabı tutkunlarını memnun edecek uygulama

Try-On (Dene) özelliğini bünyesine dahil eden uygulamayla beraber örneğin hayli ender olan Wu-Tang Dunk modelini kendi ayaklarınızda görüntüleyebiliyorsunuz. Dunk modelleri kapsamında Wu-Tang dışında Deftones, FLOM ve Iron Maiden da uygulamadaki yerini alıyor. Air Force 1 modelleri arasında ise Stash, Black Album, Head Automatica ve Stash x Futura bulunuyor. Air Jordan 4 “Purple Travis Scott”, Air Jordan 3 “Fragment”, Air Jordan 4 “Undefeated” ve Air Yeezy 1 “Glow in the Dark Tour” modelleri de açıklananlar arasında. Uygulamanın katalogunu ilerleyen dönemlerde daha da geliştirmesi bekleniyor. Platform içinde de yeni modellerden az sayıda bulunan modellere kadar pek çok ayakkabının yurt dışı satışı gerçekleşiyor. Spor ayakkabı modellerini denemek için uygulamayı haberin en sonundaki uygulama kutusundan indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Nike Fit uygulaması

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 136,2 MB
  • Yükle App Store