reklamı kapat

POPÜLER

Marshall Major III Voice kablosuz kulaklık
Marshall Major III Voice kablosuz kulaklık
Marshall Major III Voice kablosuz kulaklık
Marshall Major III Voice kablosuz kulaklık

Marshall’dan 60 saate varan pil ömrüyle akıllı kablosuz kulaklık

Marshall, Google Asistan destekli yeni kablosuz kulaklık modelini müjdeledi. Major III Voice 60 saat kullanım süresi vadediyor.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan Major III’den sonra Marshall kablosuz kulaklık modeline sınıf atlatarak meraklılarını Major III Voice ile buluşturuyor. Adından da anlaşılacağı üzere sesli kontrol özelliğine sahip Bluetooth kulaklık Google Asistan desteği sunuyor. Google Asistan için ayrıca bir tuşu bulunan model genel tasarım olarak Marshall’ın alışılmış çizgisini yansıtmaya devam ediyor. Katlanabilir yapısıyla taşınabilirliğini de destekliyor. Geçmiş modellerde gördüğümüz kontrol topuzu da bu modeldeki yerini almış. Bu şekilde müziği durdurmak, başlatmak, sesi ayarlamak gibi temel kontroller de kolaylaştırılıyor. Aynı zamanda akıllı telefonunuza gelen çağrıları da yine buradan kabul edip reddedebiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz kulaklık 60 saatlik pil ömrü vadediyor

Major III Voice 40 mm sürücülerle geliyor. Baslarda iddialı olan model yüksek ses performansını da beraberinde getiriyor. Kulaklığın en dikkat çekici noktası ise pil ömrü. Major II’ye kıyasla neredeyse iki katı pil ömrü sunan kulaklık için kablosuz olarak 60 saate varan kullanım vadediliyor. Bu da ciddi bir tercih sebebi oluşturuyor. Kutu içeriğinde 3,5 mm’lik kablosunun da dahil olduğu model 16 Ekim’de yurt dışında satışa sunulacak. Major III’e kıyasla 20 dolar daha pahalı olan modelin yurt dışı fiyatı 169 dolar olarak açıklandı.

İlginizi çekebilir

iPhone 11 Pro için geliştirilen kılıf tasarımı