reklamı kapat

POPÜLER

Marshall Major V
Marshall Minor IV

100 saat pil ömrü sunan kablosuz kulaklık: Marshall Major V

Marshall, iki yeni kulaklık modelini müzik tutkunlarının beğenisine sunuyor. Marshall Major V ve Minor IV, yüksek ses performansını şık tasarımla buluşturuyor. Minor IV, geliştirilmiş konforu ve kişiselleştirilebilir dinleme deneyimi ile kullanıcıların beğenisine sunulurken; kulak üstü Bluetooth kulaklık Major V ise 100 saatin üzerinde kablosuz çalma süresi ve sağlam, katlanabilir tasarımıyla dikkat çekiyor.

Minor III BT modeli tam dolu pille 25 saatlik bir pil ömrüne sahip iken yeni model olan Minor IV, 30 saatin üzerinde bir pil ömrü sağlıyor. Kulaklıkta Bluetooth LE Audio özelliği de bulunuyor. Düşük enerji üzerinden ses akışına izin veren yeni bir teknoloji olan Bluetooth LE Audio özelliği, bir yandan video izlerken daha iyi bir bağlantı için akış aralığını artırıyor ve ses senkronizasyonunu geliştiriyor diğer yandan da yüksek ses kalitesi sunuyor. Su sıçramalarına karşı dayanıklı bir gövdeye sahip olan cihazda IPX4 sertifikası bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marshall Minor ve Major kablosuz kulaklıklar üst düzey performans vadediyor

Major V kulak üstü bluetooth kulaklık ise daha iyi bir bağlantı ve düşük enerji üzerinden ses akışı sağlayan yeni nesil Bluetooth 5.3 LE Audio teknolojisine sahip. Dahili mikrofonu sayesinde rüzgar gürültüsünü azaltan kulaklık, aynı zamanda kablosuz şarj özelliğiyle de dikkat çekiyor. Şarj limitini belirleyen pil koruma özelliği, kulaklığın daha uzun süre dayanmasına yardımcı oluyor. Major V’in M düğmesi ve Marshall Bluetooth uygulaması sayesinde Spotify Tap’a EQ ayarlarına ya da sesli asistana anında erişilebiliyor. Türkiye fiyatları duyurulmayan kulaklıklar bu ay itibarıyla satıştaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın