reklamı kapat

POPÜLER

Marshall Minor II Bluetooth

Retro tasarımlı kablosuz kulaklık: Marshall Minor II Bluetooth [Video]

Amfileriyle gönlümüzde taht kuran ürünlere imza atan Marshall, yeni kablosuz kulaklığını tanıttı. Marshall Minor II Bluetooth olarak adlandırılan kulaklık, şirketin hoparlörlerinden ilham alıyor.

Özellikle kulaklık kumandasında Marshall hoparlörlerden iz taşıyan kulaklık, 2011 yılında piyasaya sürülen Minor modelinin geliştirişmiş bir versiyonu. Kablosuz desteği ve entegre mikrofon desteğiyle dikkat çeken Minor II, metro tasarımıyla göze çarpıyor. Kullanıcılar Minor II Bluetooth’u beyaz, siyah veya kahverengi renk seçenekleriyle satın alabiliyor. Çağrıları cevaplamak ve müziği kontrol etmek için Marshall logolu bir kulaklık kumandasıyla gelen Minor II Bluetooth, düşük enerji bekleme moduna sahip. Hızlı şarj desteği de sunan Minor II Bluetooth, tam dolu pille 12 saate varan kullanım deneyimi vadediyor. Frekans tepki aralığı 20- 20.000Hz olan kulaklıkta 14,2 mm sürücülerin yer aldığını da unutmadan söyleyelim. En yeni bağlantı teknolojisi Bluetooth 5.0’a da destek veren kulaklıkta aptX desteği de bulunuyor. Kulaklık parçaları birbirlerine manyetik olarak bağlandıklarında ses otomatik olarak kesiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marshall kulaklıklar satışa sunuldu mu?

Hafif tasarımı sayesinde kulakta rahat bir kullanım deneyimi sunan Minor II Bluetooth, şu an itibarıyla yurt dışında 129 dolardan satışa sunulmuş durumda.

Video