reklamı kapat

POPÜLER

Kendi kendine tıraş olamayanlara özel tıraş bıçağı: Gillette Treo [Video]

Gillette Treo tıraş bıçağı, sayesinde ileri yaştaki kullanıcılara rahat tıraş imkanı sunuyor. Özellikle yaşlılara hitap eden ürünü gençler de kullanabiliyor.

Erkek bakımı dendiğinde Gillette, akla gelen markalar arasında başı çekenler arasında. Ancak firma sadece erkeklere yönelik ürün sunmuyor. Venus serisiyle kadınları da hedef kitlesinin içine alan firma, kişisel bakım ürünleri pazarına tamamen hakim olmayı amaçlıyor. Şimdiye kadar piyasaya sürülen Gillette ürünlerinde herhangi bir yaş ayrımı bulunmazken Gillette Treo ile bu durum değişiyor. Özellikle ileri yaştaki erkeklere ve kendi kendine tıraş olamayan bireylere yönelik olan bu ürün sayesinde hassas deriler üzerinde daha rahat tıraş imkanı sağlanıyor. Marka, daha önce de sıcak havlu tıraşı olmaya yarayan yeni ürününü tanıtarak yine bu alanda bir ilke imza atmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hedef kitlenin tıraş olma alışkanlıkları araştırıldı

Bu ürün kapsamında Gillette’in yaşlı ve bakıma muhtaç bireylerin tıraş olma alışkanlıkları araştırdığı belirtiliyor. Yapılan araştırmalar sonucunda da bu kişilerin genellikle oturarak veya uzanarak tıraş oldukları saptanmış. Bunun üzerine bu gibi durumlara uygun geliştirilen Gillette Treo, firmanın diğer ürünlerinden bariz bir şekilde ayrılıyor. Bir diş fırçası gibi tutulabilen ürün, uzanan kişilerin normal jilet açılarına uymadığı halde ciltlerine zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış. Ayrıca tıraş jeli de tıraş bıçağına eklentili şekilde tasarlanan bu ürün, banyoda tıraş olamayan bakıma muhtaç bireylerin tıraş sürecine de kolaylık getiriyor. Bu ürüne özel geliştirilen su bazlı jel de klasik tıraş köpükleri gibi ortalığı batırmıyor ve temizlenmesi için su gerekmiyor. Her türlü kıl tipine uyumlu yapıdaki tıraş bıçağı gençler tarafından da kullanılabiliyor. Böylece hedef kitlesini artırmayı başaran Gillette, ürünlerini tercih etmeyecek kesim kalmadığından artık biraz daha emin gibi duruyor.

İlgili video

Firmanın sıcak havlu tıraşı yapabilmeyi sağlayan ürünü